Drie aanhoudingen in onderzoek naar drugshandel

Donderdag 4 juni 2026 16:13 uur

Heerlen/Hoensbroek

Drugs

Ontvang updates voor Hoensbroek-De Dem

In een onderzoek naar de drugsoverlast in Parkstad heeft de politie wederom een actiedag gerealiseerd die heeft geleid tot drie aanhoudingen. Op twee adressen is dinsdag 2 juni een zoeking gedaan; in een woning in Heerlen en in Hoensbroek. Bij de zoekingen is drugs, geld en een aantal telefoons in beslag genomen. Ook zijn er vuurwapens aangetroffen. De aangehouden personen worden verdacht van betrokkenheid bij handel in drugs.

De aangehouden verdachten zijn twee vrouwen en een man in de leeftijd van 35 tot 46 jaar. De 35-jarige vrouw bevond zich in de woning in Heerlen. De man van 38 en de vrouw van 46 zijn aangehouden in Gronsveld.

Vuist tegen drugsproblematiek
De politie en het Openbaar Ministerie maken een vuist tegen de drugscriminaliteit in Parkstad. Ze doen dit samen met de burgemeesters. Uit onderzoeken blijkt dat er factoren zijn die gemeenten kwetsbaar maken voor georganiseerde criminaliteit. Een aantal hiervan zijn van toepassing binnen Parkstad. Denk aan drugscriminaliteit, schuldenproblematiek en het aantal jongeren dat risico loopt om in het criminele circuit terecht te komen. Door samen te werken en signalen serieus te nemen streven de partijen naar het vergroten van de veiligheidsgevoelens van de inwoners en bezoekers van Parkstad.  

Beperking
De aangehouden verdachten zitten in beperking. Dat betekent dat ze alleen contact mogen hebben met hun advocaat. Dat maakt dat er op dit moment niet meer informatie over het onderzoek gedeeld kan worden. 

12 mei
Op een eerdere actiedag, dinsdag 12 mei, hield de politie zes verdachten aan. Vijf van deze verdachten zitten nog vast. Ook deze verdachten zitten nog in beperking. Een persoon, de 66-jarige man uit Hoensbroek is in vrijheid gesteld, maar hij blijft verdachte in deze zaak. Op woensdag 27 mei is in het onderzoek een 35-jarige man uit Heerlen aangehouden. Ook hij wordt verdacht van betrokkenheid bij de handel in drugs. De politie startte in 2025 een onderzoek na meerdere klachten en meldingen vanuit de regio Parkstad.

Bekijk al het lokale nieuws van Hoensbroek-De Dem

Drie aanhoudingen in onderzoek naar drugshandel

Meer meldingen in deze omgeving

Nieuw bedrijf
Juni 2026
Terveurdtweg 145, 6431VV Hoensbroek

Nieuw bedrijf
Juni 2026
Dr. Albert Schweitzerstraat 13, 6431VE Hoensbroek

112 melding
Vrijdag 12-6-2026 om 15:28
Kouvenderstraat, Hoensbroek

112 melding
Vrijdag 12-6-2026 om 11:50
Wilhelminastraat, Hoensbroek

112 melding
Vrijdag 12-6-2026 om 11:50
Wilhelminastraat, Hoensbroek

112 melding
Vrijdag 12-6-2026 om 10:51
Wilhelminastraat, Hoensbroek

Nieuw bedrijf
Juni 2026
Heisterberg 113, 6431JB Hoensbroek

112 melding
Woensdag 10-6-2026 om 09:28
Gebrookerplein, 6431LX Hoensbroek

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Hoensbroek-De Dem

Instellen

Meer nieuws in Hoensbroek-De Dem

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement