Omstanders helpen bij aanhouding overval

Donderdag 20 december 2012 15:00 uur

Kouvenderstraat Hoensbroek

Overval

Ontvang updates voor Hoensbroek-De Dem

Hoensbroek - Alerte omstanders hebben vanmorgen bij een overval op een juwelierszaak aan de Kouvenderstraat ervoor gezorgd dat een verdachte kon worden aangehouden.

Donderdagmorgen rond 11.30 uur was een juwelier aan de Kouvenderstraat doelwit van een gewapende overval door vier verdachten. Bij de overval is, in tegenstelling tot berichtgeving in regionale media, is voor zover nu bekend niet geschoten. Toen de verdachten wegvluchten grepen een aantal alerte passanten op straat in en wisten te voorkomen dat een verdachte op zijn bromfiets kon wegrijden.

De verdachte kwam ten val en werd door omstanders ter plaatse vastgehouden tot dat de politie arriveerde en de persoon aanhield. De verdachte heeft aan de val van zijn bromfiets onbekend letsel overgehouden. De eigenaar van de juwelierswinkel heeft lichamelijk letsel overgehouden en is naar het ziekenhuis overgebracht voor medische behandeling. De politie heeft op de Kouvenderstraat onderzoek ingesteld en is nog op zoek naar de drie andere verdachten.

Bekijk al het lokale nieuws van Hoensbroek-De Dem

Omstanders helpen bij aanhouding overval

Meer meldingen in deze omgeving

Nieuw bedrijf
November 2025
Nieuwstraat 187, 6431KS Hoensbroek

Nieuw bedrijf
November 2025
Nieuwstraat 164, 6431KX Hoensbroek

112 melding
Zaterdag 15-11-2025 om 14:42
Marktstraat, Hoensbroek

112 melding
Zaterdag 15-11-2025 om 02:43
Pastoor Schleidenstraat, Hoensbroek

Faillissement
Vrijdag 14-11-2025
Kouvenderstraat 97, 6431HC HOENSBROEK

Binnenkijken bij
Vrijdag 14-11-2025
Zandstraat 2, 6431LD Hoensbroek

Nieuw bedrijf
November 2025
Hoofdstraat 23, 6431LA Hoensbroek

Nieuw bedrijf
November 2025
Kouvenderstraat 124, 6431HH Hoensbroek

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Hoensbroek-De Dem

Instellen

Meer nieuws in Hoensbroek-De Dem

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement