Vrouw aangehouden bij steekincident

Donderdag 25 juli 2019 16:41 uur

Azalealaan Helmond

Steekincident

Ontvang updates voor Beisterveld

Helmond - We hielden woensdagavond rond 23.00 uur een 46-jarige vrouw uit Helmond aan in een opvanglocatie op de Azalealaan. De vrouw zou even daarvoor haar vriend hebben gestoken met een mesje.

Rond 22.50 uur kwam bij de politie een melding binnen dat er een man onder het bloed was binnen gelopen bij een horecagelegenheid aan de Molenstraat. Daarop werd direct de politie gebeld. Al snel bleek dat de 38-jarige man uit Helmond op straat ruzie had gehad met zijn vriendin. Daarbij zou zij hem met een mesje in het been hebben gestoken. Het incident speelde zich af op straat aan de Azalealaan en de man was vervolgens zelf doorgelopen naar de Molenstraat. Het slachtoffer is door de ambulance naar het ziekenhuis gebracht. Daar is hij behandeld aan zijn been, waarna hij naar huis mocht.

Aanhouding

Tegelijkertijd zijn collega’s naar de Azalealaan gegaan. Daar bleek dat de vrouw inmiddels naar binnen was gegaan bij een opvanglocatie die vlak in de buurt van het incident lag. Daar is ze door de collega’s aangehouden. Zij is meegenomen naar het bureau en in verzekering gesteld voor verder onderzoek.

Bekijk al het lokale nieuws van Beisterveld

Vrouw aangehouden bij steekincident

Meer meldingen in deze omgeving

Nieuw bedrijf
April 2026
Broekwal 52, 5701CZ Helmond

Nieuw bedrijf
April 2026
Wethouder van Wellaan 61, 5701CD Helmond

Nieuw bedrijf
April 2026
Margrietlaan 17K, 5701EA Helmond

Nieuw bedrijf
April 2026
Primulastraat 10, 5701WH Helmond

112 melding
Vrijdag 3-4-2026 om 22:54
Narcissenstraat, Helmond

Binnenkijken bij
Zondag 29-3-2026
Hyacintstraat 6, 5701WJ Helmond

112 melding
Dinsdag 10-3-2026 om 10:14
Azalealaan, Helmond

112 melding
Dinsdag 10-3-2026 om 08:49
Begoniastraat, 5701WB Helmond

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Beisterveld

Instellen

Meer nieuws in Beisterveld

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement