Man gestoken bij poging beroving

Donderdag 17 maart 2016 11:01 uur

Uitslagsweg Hengelo

Overval

Ontvang updates voor Hengelose Es

Hengelo - Op de Jan Gossaertstraat in Hengelo is woensdagnacht een 53-jarige man gewond geraakt nadat twee mannen hem probeerden te beroven. Het slachtoffer werd daarbij gestoken. Beide daders moesten het echter zonder buit stellen en zijn nog spoorloos. Het slachtoffer is naar het ziekenhuis gebracht.

Het slachtoffer, eigenaar van een café aan de Jan Gossaertstraat, wilde rond 02.30 uur de zaak sluiten en naar huis gaan. Toen hij naar zijn auto liep werd hij door twee personen belaagd die hem kennelijk wilden beroven. Het slachtoffer verweerde zich echter en wist de overvallers van zich af te slaan. 

Buiten levensgevaar

De daders renden vervolgens weg richting Uitslagsweg waar ze uit het zicht verdwenen. De 53-jarige man ontdekte pas later dat hij een steekwond had waarvoor hij zich in het ziekenhuis moest laten behandelen. De man is verder buiten levensgevaar.

Getuigen gezocht

De politie heeft de zaak in onderzoek en roept eventuele getuigen op te reageren. De politie is bereikbaar via het meldformulier op de website politie.nl of via het telefoonnummer 0900-8844. Kent u de daders maar kennen zij u ook? Bel dan Meld Misdaad Anoniem op telefoonnummer 0800-7000.

Bekijk al het lokale nieuws van Hengelose Es

Man gestoken bij poging beroving

Meer meldingen in deze omgeving

Binnenkijken bij
Woensdag 11-2-2026
Dr. A. Kuyperstraat 44, 7556DZ Hengelo (OV)

Binnenkijken bij
Dinsdag 10-2-2026
Abelenstraat 8, 7556DT Hengelo (OV)


112 melding
Maandag 9-2-2026 om 13:14
M.A. de Ruyterstraat, Hengelo

Binnenkijken bij
Zaterdag 7-2-2026
Johannes Vermeerstraat 13, 7556PN Hengelo (OV)

Binnenkijken bij
Zaterdag 7-2-2026
Uitslagsweg 8, 7556LR Hengelo (OV)

Nieuw bedrijf
Februari 2026
Bornsestraat 113, 7556BD Hengelo

Nieuw bedrijf
Februari 2026
Rembrandtstraat 36, 7556WE Hengelo

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Hengelose Es

Instellen

Meer nieuws in Hengelose Es

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement