Onder de loep 11 september 2014

Woensdag 10 september 2014 12:59 uur

Beethovenlaan Hengelo

Diefstal

Ontvang updates voor Noord

Hengelo, Zwolle, Raalte, Almelo - De onderstaande zaken worden donderdag 11 september 2014 behandeld in Onder de Loep op RTV Oost. De eerste uitzending begint om 17.09 uur en zal worden herhaald om 18.09 en 19.09 uur.

Naderhand worden de zaken ook geplaatst onder 'Gezocht' of 'Vermist' op deze website. Bij de items zullen de filmpjes van de uitzendingen te zien zijn, evenals foto's van verdachte personen of aangetroffen goederen.

Hengelo,overval apotheek Noork

Op woensdag 3 september komt rond 12.35 uur een man gemaskerd de apotheek binnen. Hij bedreigt de medewerkers met een mes en eist specifiek om morfineachtige pijnstillers. Op de fiets gaat hij er vandoor via de Koekoekweg in de richting van de Beethovenlaan.

We tonen de bewakingsbeelden van de overvaller. Mogelijk dat iemand hem herkent aan zijn manier van bewegen, postuur of kleding. Zie ook het nieuwsbericht

Zwolle, moord op Robert Voorhorst

De 48-jarige Zwollenaar Robert Voorhorst werd op woensdagochtend 3 september rond 05.45 uur nadat hij in zijn auto was gestapt met een automatisch wapen beschoten op de Akkerbergstraat. Zijn auto kwam hierna tot stilstand in de tuin van de overburen. Korte tijd later overleed hij aan zijn verwondingen.

In de uitzending bewakingsbeelden en diverse vragen omtrent dit onderzoek.
Zie ook het dossier over deze zaak

Raalte, woningoverval

Op maandagavond 1 september wordt een 24-jarige inwoner van Raalte in zijn woning overvallen door vijf onbekende mannen. Toen hij rond 21.00 uur zijn voordeur opende omdat er werd aangebeld, stormden de vijf onbekende mannen zijn woning binnen. Ze bedreigen de bewoner en weten hem zijn bankpas af te nemen.

In de uitzending diverse vragen en uitgebreide signalementen van de vijf overvallers.
Zie ook het nieuwsbericht

Zwolle, diefstal pinpas

Een onbekend jong stel pint op 7 juli meerdere keren met een gestolen pinpas bij twee pinautomaten in Zwolle. In totaal wordt er bijna € 5000,- van de rekening van het slachtoffer opgenomen. De pas is vermoedelijk kort daarvoor van een 76-jarige Zwolse gestolen bij de Blokker op de Dobbe.

In de uitzending bewakingsbeelden van het pinnende stel.

Almelo, benzinedievegge met valse kentekenplaten

Een onbekende vrouw tankt op dinsdag 19 augustus bij de Esso aan de Henriette Roland Holstlaan in Almelo. Ze laat een valse naam achter en betaalt niet de benzine. Haar auto, waarschijnlijk een grijs getinte Opel Meriva, is voorzien van gestolen kentekenplaten met de combinatie 50-GZ-GN.

Bekijk al het lokale nieuws van Noord

Onder de loep 11 september 2014

Meer meldingen in deze omgeving

Binnenkijken bij
Dinsdag 17-2-2026
Verdistraat 49, 7557SC Hengelo (OV)

Binnenkijken bij
Maandag 16-2-2026
Sloetsweg 83, 7557HT Hengelo (OV)

Nieuw bedrijf
Februari 2026
Steenbokstraat 6, 7557LG Hengelo

Nieuw bedrijf
Februari 2026
Palestrinastraat 35, 7557ST Hengelo

Nieuw bedrijf
Februari 2026
Josef Haydnlaan 50, 7557CT Hengelo

Nieuw bedrijf
Februari 2026
Steenbokstraat 85, 7557LS Hengelo

Binnenkijken bij
Zondag 1-2-2026
Patrijsstraat 13, 7557PB Hengelo (OV)

112 melding
Donderdag 29-1-2026 om 20:38
Kleine Beerstraat, 7557WN Hengelo

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Noord

Instellen

Meer nieuws in Noord

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement