Autokraker aangehouden

Donderdag 13 maart 2014 14:09 uur

Javastraat Hengelo

Diefstal

Ontvang updates voor Weidedorp

Hengelo - Een 35-jarige man zonder vaste woon- of verblijfplaats werd donderdag 13 maart aangehouden voor diverse autokraken.

Navigatiesystemen

Omstreeks 02.50 uur zag een oplettende getuige een onbekende man op de Padangstraat in een geparkeerde auto inbreken. De politie werd direct ingeschakeld en trof de autokraker in de buurt aan. In de tas van de man werden meerdere navigatiesystemen en media-apparatuur aangetroffen, welke mogelijk van diefstal afkomstig zijn. Op de Timorstraat, Celebesstraat en Javastraat werden tevens opengebroken auto’s aangetroffen. De 35-jarige man is voor verder onderzoek in verzekering gesteld.

Doe altijd aangifte

Is er in uw auto ingebroken? Doe dan altijd aangifte. Aangifte doen heeft ook het voordeel dat de politie een beeld krijgt van locaties waar auto’s worden opengebroken. Ook kunnen de gestolen goederen dan snel terug naar de rechtmatige eigenaren. Voor meer informatie kijk op  www.politie.nl

Bekijk al het lokale nieuws van Weidedorp

Autokraker aangehouden

Meer meldingen in deze omgeving

112 melding
Vrijdag 10-4-2026 om 10:45
Canadian Grenadier, Hengelo

Binnenkijken bij
Vrijdag 10-4-2026
Floresstraat 3, 7556TB Hengelo (OV)

Nieuw bedrijf
April 2026
Deldenerstraat 40, 7551AG Hengelo

Nieuw bedrijf
April 2026
Wessex 8, 7551KA Hengelo

Nieuw bedrijf
April 2026
Deldenerstraat 16, 7551AE Hengelo

Nieuw bedrijf
April 2026
Javastraat 32, 7556SG Hengelo

112 melding
Dinsdag 31-3-2026 om 23:39
Celebesstraat, Hengelo

Nieuw bedrijf
Maart 2026
Bandoengstraat 60, 7556TG Hengelo

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Weidedorp

Instellen

Meer nieuws in Weidedorp

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement