Inbreker aangehouden, mogelijk twee inbraken opgelost

Maandag 6 juli 2015 13:07 uur

Rembrandtlaan Hilversum

Inbraak

Ontvang updates voor Schilderskwartier

Hilversum, Laren - Zaterdag 4 juli heeft de politie dankzij alerte bewoners een inbreker aangehouden. Mogelijk is hij ook verantwoordelijk voor een eerdere inbraak.

Een getuige zag rond 14.30 uur een vreemde man bij een woning op de Rembrandtlaan. Hij belde de politie en hield de man in de gaten, die naar het huis ernaast liep. De getuige ging samen met nog een buurtbewoner poolshoogte nemen en hielden de verdachte, die uit het huis kwam rennen omdat het alarm afging, tegen. Zij probeerden hem vast te houden, maar hij ontkwam. Op basis van het opgegeven signalement konden agenten de inbreker aanhouden op de Koningshof. De verdachte liet tijdens zijn vlucht een tas vallen met daarin mogelijk buit van een andere inbraak, gepleegd op de Drift in Laren op 27 juni. Onderzocht wordt of hij ook bij deze inbraak betrokken was.

De verdachte, een 35-jarige Baarnaar, is ingesloten voor verhoor. Hij wordt dinsdag 7 juli voorgeleid. De politie is de alerte bewoners erg dankbaar voor hun snelle melding en optreden!

Bekijk al het lokale nieuws van Schilderskwartier

Inbreker aangehouden, mogelijk twee inbraken opgelost

Meer meldingen in deze omgeving

Nieuw bedrijf
Maart 2026
Pieter de Hooghlaan 1, 1213BN Hilversum

Nieuw bedrijf
Maart 2026
Diependaalselaan 126, 1213TJ Hilversum

Nieuw bedrijf
Maart 2026
Diependaalselaan 126, 1213TJ Hilversum

Nieuw bedrijf
Maart 2026
Nassaulaan 56, 1213BD Hilversum

112 melding
Zaterdag 14-3-2026 om 09:34
Laapersveld, 1213VB Hilversum

112 melding
Vrijdag 13-3-2026 om 23:08
Laapersveld, 1213VB Hilversum

Nieuw bedrijf
Maart 2026
Stadhouderslaan 10, 1213AH Hilversum

Nieuw bedrijf
Maart 2026
Koningsstraat 24B, 1213AZ Hilversum

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Schilderskwartier

Instellen

Meer nieuws in Schilderskwartier

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement