Politie houdt drie inbrekers op heterdaad aan na woninginbraak

Zondag 6 januari 2019 11:30 uur

Sluiskade Hoogezand

Diefstal

Ontvang updates voor Martenshoek

Hoogezand / Leeuwarden - De politie hield in de nacht van vrijdag 4 januari 00.40 uur drie mannen aan op verdenking van betrokkenheid bij een woninginbraak in Leeuwarden. Het zou gaan om een inbraak in een woning aan de Potgietersstraat in Leeuwarden. De mannen gingen er vandoor in de auto die zij bij de inbraak hadden buit gemaakt.

Melding
Op vrijdag 4 januari kwam omstreeks 23.00 uur een melding binnen van deze woninginbraak. Toen agenten arriveerden vertelde de melder dat ook de auto gestolen was. De inbrekers kwamen vermoedelijk via de achterzijde van de woning binnen door een raam te forceren. Forensische rechercheurs werden ingeschakeld om een sporenonderzoek te doen.
 
Aanhouding
Bij het doorgeven van de gegevens van de gestolen auto aan de meldkamer, bleek ondertussen in Hoogezand gepind te zijn met de gestolen pinpas. Agenten in Hoogezand troffen in de omgeving waar gepind werd de gestolen auto aan op de Sluiskade en hielden kort daarop het drietal aan. Het gaat om een 24-jarige en 20-jarige man uit Leeuwarden en een 20-jarige man uit Hoogezand. In de auto lagen goederen die mogelijk afkomstig zijn van de inbraak en inbrekersgereedschap. De auto en de goederen zijn in beslag genomen. En de drie verdachten zijn meegenomen naar het bureau voor verhoor. De recherche doet nader onderzoek.
 
Getuigenoproep
Heeft u iets bijzonders gezien of gehoord dat van belang kan zijn voor het politieonderzoek? Schroom dan niet om die informatie door te geven. Dat kan via tel.  0900 – 8844, via Meld Misdaad Anoniem, tel. 0800 - 7000, Politie.nl of Via de politie-app.
 

Bekijk al het lokale nieuws van Martenshoek

Politie houdt drie inbrekers op heterdaad aan na woninginbraak

Meer meldingen in deze omgeving

Nieuw bedrijf
Maart 2026
Meint Veningastraat 17, 9601KC Hoogezand

Onroerend goed
Dinsdag 3-3-2026
Vredenburgweg 7, 9601KL Hoogezand

112 melding
Zaterdag 28-2-2026 om 21:13
Sluiskade, Hoogezand

112 melding
Zaterdag 28-2-2026 om 20:57
Sluiskade, Hoogezand

Binnenkijken bij
Zaterdag 21-2-2026
Meint Veningastraat 57, 9601KD Hoogezand

Nieuw bedrijf
Februari 2026
Sluiskade 47, 9601LA Hoogezand

Binnenkijken bij
Zondag 1-2-2026
Sluiskade 41F, 9601LA Hoogezand

Binnenkijken bij
Zondag 25-1-2026
Sluiskade 45A, 9601LA Hoogezand

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Martenshoek

Instellen

Meer nieuws in Martenshoek

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement