Alem Verdachte van autodiefstal aangehouden

Woensdag 7 januari 2015 08:17 uur

Sint Odradastraat Alem

Diefstal

Ontvang updates voor Verspreide huizen Alem

Alem, Meteren - De politie heeft in de nacht van dinsdag op woensdag een 49-jarige inwoner van Den Haag aangehouden. Hij wordt verdacht van betrokkenheid bij de diefstal van een personenauto in Alem.

Agenten kregen een melding door dat bewoners hadden gezien dat hun auto van de oprit werd gestolen in de Sint Odradastraat in Alem. Diverse eenheden keken naar de gestolen auto uit. Nabij de oprit naar de A2 zagen agenten twee auto’s dicht achter elkaar rijden en met hoge snelheid de snelweg oprijden in de richting van Utrecht. De beide auto’s gingen er met hoge snelheid vandoor. Ter hoogte van Haaften/Beesd splitsten beide auto’s zich. De agenten volgden de gestolen auto en na een korte achtervolging werd even later de gestolen Golf op de Oudenhof in Geldermalsen aangetroffen. Er zat niemand meer in. Het gebied in de omgeving werd afgezet en de heli werd gevraagd om assistentie. Dit leverde niets op.

 

In de loop van de nacht zagen agenten de andere auto rijden op de N327 in Geldermalsen. De auto werd aan de kant gezet. De bestuurder had een vaag verhaal over zijn aanwezigheid op dat tijdstip. Controle van zijn persoonsgegevens wees uit dat de man in de politiesystemen voorkwam voor autodiefstallen. Al deze feiten en omstandigheden waren voldoende om de man aan te houden en mee te nemen naar het politiebureau. Vandaag zal het onderzoek worden voortgezet.

 

2015011030

Bekijk al het lokale nieuws van Verspreide huizen Alem

Alem Verdachte van autodiefstal aangehouden

Meer meldingen in deze omgeving

Nieuw bedrijf
Juli 2025
Jan Klingenweg 3, 5335JK Alem

Nieuw bedrijf
Juli 2025
Jan Klingenweg 3, 5335JK ALEM

Nieuw bedrijf
Juni 2025
Moleneind 3, 5335LC Alem

Nieuw bedrijf
Juni 2025
Jan Klingenweg 3, 5335JK Alem

Nieuw bedrijf
Maart 2025
Jan Klingenweg 3, 5335JK Alem

Nieuw bedrijf
Maart 2025
Jan Klingenweg 3, 5335JK Alem

Nieuw bedrijf
Maart 2025
Moleneind 1, 5335LC ALEM

Nieuw bedrijf
Maart 2025
Jan Klingenweg 2, 5335JK ALEM

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Verspreide huizen Alem

Instellen

Meer nieuws in Verspreide huizen Alem

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement