Bejaard echtpaar Maassluis slachtoffer babbeltruc

Vrijdag 23 september 2016 14:11 uur

Van der Waalsdreef Maassluis

Diefstal

Ontvang updates voor Steendijkpolder Zuid

Maassluis - Een bejaard echtpaar aan de Van der Waalsdreef in Maassluis werd donderdagmiddag overrompeld door een babbeltruc. Het is nog niet duidelijk of de daders, een man en een vrouw die zich uitgaven voor politie, ook iets hebben meegenomen.

Het koppel belde rond 13.00 uur aan bij de 80-jarige bewoonster en verklaarde dat ze van de politie waren en een buurtonderzoek deden. Het echtpaar liet hen binnen, waar hen de hemd van het lijf werd gevraagd over geld en waardevolle spullen die zij al dan niet in huis hadden. De brutale verdachten liepen ook door de woning om zelf een kijkje te nemen. Daarna verlieten ze het huis.

Een paar uur later begon het echtpaar te twijfelen over het vreemde bezoek en belde de echte politie. Die kon vertellen dat er inderdaad geen politieonderzoek had plaatsgevonden die middag. Het echtpaar weet nog niet of er iets is weggenomen. 

Signalement

De slachtoffers konden het volgende signalement doorgeven van de verdachten. Het gaat om een blanke man, ongeveer 46 jaar oud, sprak accentloos Nederlands, 180cm lang en droeg een bril met donkerkleurig montuur. De vrouw was ook blank, had kort haar en droeg een donkere jas. 

Getuigenoproep

Mensen die meer weten, rond dat tijdstip iets is opgevallen in de omgeving of andere informatie hebben die kan bijdragen aan het onderzoek, worden gevraagd contact op te nemen met de politie via onderstaand tipformulier, via 0900-8844 of 0800-7000.

Gezond wantrouwen

Het is goed om altijd een gezond wantrouwen te hebben naar onbekenden aan de deur. Laat mensen zonder afspraak niet binnen. Vraag ze om hun legitimatiebewijs, vraag ze buiten te wachten, sluit de deur en controleer het zo mogelijk bij het bedrijf namens wie ze zeggen te komen. Vertrouwt u het niet? Bel 112.

Babbeltrucs en overvallen vinden niet alleen ‘s avonds plaats. Blijf ook overdag alert op mensen met verkeerde bedoelingen. Dieven komen in alle soorten en maten voor en kunnen netjes gekleed zijn. Ook schattig ogende kinderen of moeders met kinderen kunt u niet per definitie vertrouwen.

Meer tips: https://www.politie.nl/themas/babbeltruc.html

Bekijk al het lokale nieuws van Steendijkpolder Zuid

Bejaard echtpaar Maassluis slachtoffer babbeltruc

Meer meldingen in deze omgeving

112 melding
Dinsdag 17-6-2025 om 15:12
Landsteinerdreef, 3146BJ Maassluis

112 melding
Dinsdag 17-6-2025 om 11:31
Van 't Hoffdreef, 3146BR Maassluis

112 melding
Dinsdag 17-6-2025 om 11:11
Dunantdreef, 3146VD Maassluis

112 melding
Dinsdag 17-6-2025 om 07:04
Dunantdreef, 3146VD Maassluis

Binnenkijken bij
Zaterdag 14-6-2025
Echtpaar Curiedreef 9, 3146BC Maassluis

112 melding
Vrijdag 13-6-2025 om 09:11
Einthovendreef, Maassluis

112 melding
Donderdag 12-6-2025 om 07:12
Dunantdreef, 3146VC Maassluis

112 melding
Donderdag 12-6-2025 om 07:11
Lorentzdreef, 3146BK Maassluis

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Steendijkpolder Zuid

Instellen

Meer nieuws in Steendijkpolder Zuid

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement