Alerte buurtbewoner houdt verdachte aan, politie zoekt twee medeverdachten

Maandag 3 september 2018 11:20 uur

Langeakkerstraat Dodewaard

Diefstal

Ontvang updates voor Verspreide huizen Dodewaard-West

Dodewaard - Drie personen hebben gisteravond aan de Langeakkerstraat in Dodewaard een aanhanger met tientallen kilo’s koper gestolen. Door doortastend optreden van een alerte buurtbewoner kon een 51-jarige man uit Bemmel worden aangehouden. De twee anderen ontkwamen, met de aanhanger. De politie is op zoek naar deze twee verdachten.

Gerommel bij zijn huis trok de aandacht van de buurtbewoner. Buiten gekomen zag hij twee personen wegrennen en een donkerkleurige Mercedes wegrijden met de aanhanger erachter. De man aarzelde geen moment en rende achter de twee personen aan, die zich in een tuin van een andere buurtbewoner hadden verstopt.
Op dat moment kwam de donkerkleurige Mercedes weer terug om de twee anderen op te halen. Terwijl de verdachten wilden instappen, pakte de buurtbewoner een van hen vast. De Mercedes ging ervandoor en de andere verdachte rende weg in een nabijgelegen boomgaard.

Heeft u meer info?

Agenten hebben de aangehouden verdachte meegenomen naar het politiebureau. Uiteraard wil de politie de aanhangwagen terugvinden, alsook de andere twee verdachten. Over het signalement van de verdachten is weinig bekend, maar mogelijk zijn er mensen die tussen 23.00 uur en middernacht een donkerkleurige Mercedes in de omgeving hebben gezien.
Ook kan het zijn dat mensen aanslaan op de inhoud van de aanhangwagen. Naast zo’n 45 kilo koper lagen daarin fietsen en accu’s. Als u deze combinatie voorbij ziet komen, of misschien zelfs te koop aangeboden krijgt, neem dan contact op met de politie via 0900-8844, onderstaand tipformulier of via onze sociale media.

2018396966 MB

Bekijk al het lokale nieuws van Verspreide huizen Dodewaard-West

Alerte buurtbewoner houdt verdachte aan, politie zoekt twee medeverdachten

Meer meldingen in deze omgeving

Nieuw bedrijf
December 2025
Waalbandijk 17, 6669MA Dodewaard

Nieuw bedrijf
December 2025
De Vlasman 9, 6669ND Dodewaard

Nieuw bedrijf
December 2025
De Vlasman 9, 6669ND Dodewaard

Nieuw bedrijf
December 2025
De Vlasman 13b, 6669ND Dodewaard

Onroerend goed
Vrijdag 5-12-2025
Edisonring 1, 6669NA Dodewaard

Nieuw bedrijf
December 2025
De Vlasman 18, 6669ND Dodewaard

Binnenkijken bij
Vrijdag 28-11-2025
Kalkestraat 50, 6669CS Dodewaard

Nieuw bedrijf
November 2025
De Vlasman 24, 6669ND Dodewaard

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Verspreide huizen Dodewaard-West

Instellen

Meer nieuws in Verspreide huizen Dodewaard-West

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement