Inbrekers slaan hun slag bij één woninginbraak en twee pogingen

Zondag 29 december 2013 11:32 uur

Coornhertstraat Oosterhout

Inbraak

Ontvang updates voor Schrijversbuurt

Oosterhout - Van woensdag 25 december tot zondag 29 december zijn in de Coornhertstraat drie woningen opgebroken. Van de dader(s) ontbreekt nog ieder spoor.

Meld verdachte situaties via 112.

  • Woensdagavond 25 december werd rond 19.30 uur een poging tot woninginbraak gemeld in de straat. Er werd een raam opengebroken. Een buurtbewoner informeerde de politie toen het alarm afging bij de woning waar inbrekers hadden getracht binnen te komen.

  • Donderdagnacht 27 december op vrijdag 28 december rond 01.00 uur werd in een andere woning in de straat door de bewoners bij thuiskomst een inbraak ontdekt. De dader(s) hebben de woning opengebroken.

  • Bij de poging tot inbraak van gisternacht (zaterdag 28 op zondag 29 december) rond 02.00 uur ontdekten een buurtbewoner dat er geprobeerd werd in te breken. Agenten waren snel ter plaatse, het was bij een poging gebleven. Daders werden niet gevonden.

Bij de woninginbraak zijn onder andere kleding en contant geld weggenomen.

Heeft u informatie?

Heeft u de laatste dagen iets bijzonders gezien, wat met een van deze woninginbraken te maken kan hebben? Bel dan naar de politie: 0900-8844. Belt u liever anoniem: 0800-7000.

Verdachte situatie? Bel 112.

Een woninginbraak is een ingrijpende gebeurtenis. De aanpak hiervan heeft dan ook topprioriteit bij de politie. U kunt zelf ook veel doen om te voorkomen dat u slachtoffer wordt. Bent u toch slachtoffer geworden? Doe altijd aangifte! Ook van een poging tot woninginbraak.

 

U kent uw buurt het beste. U weet wie uw buren zijn en in welke auto’s zij rijden. Bel altijd 112 als u in de buurt iets verdachts ziet. Noteer bijvoorbeeld het kenteken van de verdachte auto en/of het signalement van de verdachte persoon. Geef dit door aan de politie. Blijf rustig, neem geen risico's! Meld uw naam, uw woonplaats, het adres en wat er precies aan de hand is. De kans dat woninginbrekers opgepakt kunnen worden, neemt toe als u bij de politie meldt wanneer u verdachte zaken waarneemt.

Bekijk al het lokale nieuws van Schrijversbuurt

Inbrekers slaan hun slag bij één woninginbraak en twee pogingen

Meer meldingen in deze omgeving

Nieuw bedrijf
December 2025
Verweijstraat 42, 4904EN Oosterhout

Nieuw bedrijf
December 2025
Hildebrandlaan 77, 4904HB Oosterhout

Nieuw bedrijf
December 2025
Potgieterstraat 10, 4904GG Oosterhout

Nieuw bedrijf
November 2025
Lodewijk Napoleonlaan 73, 4904LH Oosterhout

Nieuw bedrijf
November 2025
Verweijstraat 22, 4904EN Oosterhout

Nieuw bedrijf
November 2025
Verweijstraat 22, 4904EN Oosterhout

Nieuw bedrijf
November 2025
Verweijstraat 4, 4904EN Oosterhout

112 melding
Vrijdag 7-11-2025 om 15:23
Beneluxweg, 4904SJ Oosterhout

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Schrijversbuurt

Instellen

Meer nieuws in Schrijversbuurt

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement