Drie verdachten aangehouden in onderzoek naar overval woning

Dinsdag 22 december 2015 11:53 uur

Zwaluwstraat Oosterhout

Diefstal

Ontvang updates voor Vogelbuurt

Oosterhout / Breda - De politie heeft in een onderzoek naar een overval op een woning in de Zwaluwstraat in Oosterhout in totaal drie verdachten aangehouden. Twee van de drie mannen zijn aangehouden op verdenking van heling. De derde verdachte is aangehouden op verdenking van betrokkenheid bij de woningoverval, die op vrijdag 27 november 2015 plaatsvond. Het gaat om een 22-jarige man uit Breda en een 20-jarige man zonder vaste woon- of verblijfplaats (beiden aangehouden voor heling) en om een 19-jarige man uit Oosterhout (aangehouden voor de woningoverval). De politie zet het onderzoek voort.

In de woning in de Zwaluwstraat waren op de middag van de overval twee bewoners (18 en 19 jaar oud) aanwezig. Zij verklaarden te zijn overvallen door twee mannen met bivakmutsen op. De overvallers bedreigden de bewoners met een vuurwapen en waren op zoek naar geld. Ze gingen er uiteindelijk vandoor met onder andere telefoons en tablets.

Drie aanhoudingen

De politie stelde een uitgebreid rechercheonderzoek in, dat leidde naar de aangehouden verdachten.
Op zondagmiddag 29 november hield de politie in Oosterhout de 20-jarige verdachte zonder vaste woon- of verblijfplaats aan op verdenking van heling. Tijdens het vervolgonderzoek bleek dat hij vermoedelijk ook betrokken was bij de woningoverval.
Woensdag 2 december 2015 volgde in Breda de aanhouding van de 22-jarige verdachte uit Breda, eveneens op verdenking van heling. Maandag 21 december 2015 hield de politie in Oosterhout de derde verdachte, een 19-jarige Oosterhouter, aan op verdenking van betrokkenheid bij de woningoverval.
De politie hield de eerste twee aanhoudingen in het belang van het onderzoek stil. Deze aangehouden verdachten zijn na onderzoek en verhoor voorgeleid aan de rechter-commissaris. De verdachte zonder vaste woon- of verblijfplaats zit nog vast, de Bredanaar is in vrijheid gesteld. De gisteren aangehouden verdachte is in de cel gezet voor nader onderzoek en verhoor. De politie zet het onderzoek voort.

Bekijk al het lokale nieuws van Vogelbuurt

Drie verdachten aangehouden in onderzoek naar overval woning

Meer meldingen in deze omgeving

Nieuw bedrijf
Januari 2026
Reigerstraat 3, 4901AJ Oosterhout

112 melding
Zondag 4-1-2026 om 06:07
Sperwerstraat, Oosterhout

Nieuw bedrijf
Januari 2026
Van Gistelstraat 29, 4901VX Oosterhout

Nieuw bedrijf
December 2025
Vinkenslag 20, 4901AP Oosterhout

Nieuw bedrijf
December 2025
Van Gistelstraat 29, 4901VX Oosterhout

Nieuw bedrijf
December 2025
Van Duivenvoordestraat 1A, 4901VT Oosterhout

Binnenkijken bij
Dinsdag 23-12-2025
Eksterstraat 18, 4901BB Oosterhout (NB)

Nieuw bedrijf
December 2025
Van Duivenvoordestraat 15, 4901VT Oosterhout

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Vogelbuurt

Instellen

Meer nieuws in Vogelbuurt

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement