Samen tegen inbrekers

Donderdag 7 februari 2013 14:57 uur

Sterrebos Oss

Inbraak

Ontvang updates voor Ruwaard

Oss - De aanpak van woninginbraken is één van de speerpunten van de politie. Ondanks dat in 2012 het aantal woninginbraken gedaald is, wordt in de opsporing alles uit de kast getrokken om woninginbrekers achter de tralies te krijgen. Maar omdat de politie het niet alleen kan proberen we de burgers zoveel mogelijk te informeren en bewust te maken van hun eigen, zeer belangrijke rol als het gaat om het voorkomen van woninginbraken. Enkele jaren geleden start-ten we met het houden van wijkcontroles, waarbij al het in- en uitgaande verkeer van die wijk wordt gecontroleerd.

Controle Ruwaard

De politie in Oss hield woensdagavond een controle in de Ruwaard. Samen met 5 politiemensen surveilleerden 10 burgervrijwilligers, 1 medewerker van de gemeente en 1 medewerker van Brabant Wonen op de Paganinistraat/Sterrebos.

Er werden in totaal 150 voertuigen gecontroleerd en evenveel bestuurders aangesproken. De reacties waren zeer positief. Enkele waren eerder al slachtoffer van woninginbraak geworden en waardeerden de actie. Anderen werden door deze actie toch weer even wakker geschud.

Inbraken in deze wijk

In de maand januari werden in de wijk elf woninginbraken gepleegd. In het hele jaar 2012 waren dat er 141 in deze wijk.

Oproep aan inwoners

De politie doet ook een oproep aan alle inwoners om mee te helpen bij het voorkomen van woninginbraken. Bewoners worden opgeroepen verdachte personen, vreemde auto’s of situaties die zij niet vertrouwen direct te melden bij de politie via 112.

Daarnaast kunnen burgers preventieve maatregelen nemen zoals het zorgen voor degelijk hang- en sluitwerk en de woning goed afgesloten achterlaten als zij weggaan. Voor tips en informatie over het offensief in de strijd tegen woninginbrekers kunt u terecht op de speciale website

www.politie.nl/onderwerpen/woninginbraak.html

of volg ons op Twitter: www.twitter.com/Tegeninbrekers.

Bekijk al het lokale nieuws van Ruwaard

Samen tegen inbrekers

Meer meldingen in deze omgeving

Binnenkijken bij
Donderdag 27-8-2026
Sibeliuspark 763, 5343BT Oss

Binnenkijken bij
Woensdag 26-8-2026
Staringstraat 93, 5343GC Oss

112 melding
Dinsdag 25-8-2026 om 14:13
Schaepmanlaan, Oss

Binnenkijken bij
Dinsdag 25-8-2026
Hescheweg 185, 5343AA Oss

Nieuw bedrijf
Augustus 2026
Van der Duyn van Maasdamstraat 40, 5344HS Oss

Nieuw bedrijf
Augustus 2026
Bergsche Hoevepad 42, 5344KW Oss

Nieuw bedrijf
Augustus 2026
Schapedreef 75, 5344NB Oss

Nieuw bedrijf
Augustus 2026
Staringstraat 94, 5343GJ Oss

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Ruwaard

Instellen

Meer nieuws in Ruwaard

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement