Zondag 29 mei 2016 17:22 uur
Helden
Vermissing
Ontvang updates voor Helden
Helden - De politie in het Spaanse Granada heeft laten weten dat er contact is geweest met het vermiste echtpaar Suzanne en Mark Buitenhuis-Bouten.
Suzanne Buitenhuis-Bouten heeft zich zaterdag bij het politiebureau in Granada gemeld en is opgevangen door de politie aldaar. Ze zal worden gehoord door de politie en zal nog een verklaring aan een rechter moeten afleggen. Daarna zal ze terugkeren naar Nederland. Haar familie zal haar ophalen. Wanneer dat dit gaat gebeuren, is nog niet bekend.
Ook heeft de Spaanse politie nog contact gehad Mark Buitenhuis. Wanneer en hoe dit is geweest, is op dit moment onduidelijk.
De Nederlandse politie heeft contact met de politie in Spanje maar over het hoe en waarom en waar het tweetal heeft verbleven, is nog niets bekend. Er zijn nog vele vragen en onduidelijkheden.
De politie hoopt hierover meer duidelijkheid te krijgen op het moment dat Suzanne Buitenhuis-Bouten terug is gekeerd naar Nederland.
Op dit moment is niet meer informatie over deze zaak te geven en de politie zal niet op andere vragen ingaan.
Bekijk al het lokale nieuws van Helden