Auto volgeladen met inbrekerswerktuig

Donderdag 18 februari 2016 09:24 uur

Rilland

Drugs

Ontvang updates voor Rilland

Rilland - In de nacht van woensdag op donderdag lieten surveillerende agenten iets na enen een personenauto stoppen om deze te controleren. Deze controle was niet zonder reden. De agenten herkenden de auto namelijk van een paar weken geleden, toen de bestuurder was aangehouden met een boel inbrekerswerktuig in de auto.

De auto werd aan de kant van de weg gezet op de A58, bij de toerit naar Rilland. Al vanaf industrieterrein de Smokkelhoek, bij Kapelle, hielden de agenten de personenauto in het oog. De bestuurder werd naar zijn papieren gevraagd, maar kon deze niet tonen. Hierop is de man van 38 uit Roosendaal aangehouden. Toen de agenten in de auto keken zagen ze dat deze opnieuw helemaal vol lag met allerlei inbrekerswerktuig. Ze troffen o.a. een slotentrekker en allerlei verschillende kniptangen aan. Allemaal goederen die je volgens de APV niet bij je mag hebben in de voor de nachtrust bestemde tijd. Verder troffen de agenten ook nog harddrugs en injectienaalden/spuiten aan in de auto en bij de verdachte.

Drie verdachten aangehouden

In de auto zaten nog twee mensen. Dit betroffen een 43-jarige man uit Roosendaal en een 34-jarige vrouw uit Middelburg. Ook deze twee personen zijn aangehouden en overgebracht naar het politiecellencomplex in Middelburg en Breda. Bij de 43-jarige man werden bij zijn fouillering eveneens injectiespuiten en –naalden aangetroffen.

Diesel gestolen?

Toen de agenten onderzoek deden in de auto zagen zij dat de gehele zijkant van de auto besmeurd was met diesel. Ook lag de achterbak van de auto vol met dieselolie. Dit feit, in combinatie met het aantreffen van een hevelpomp, kan erop duiden dat de verdachten ergens in de omgeving diesel hebben gestolen. De auto waar de verdachten in reden is in beslag genomen voor onderzoek. Ook zijn alle gereedschappen en aangetroffen harddrugs (vermoedelijk GHB en Methadon) door de agenten in beslag genomen. Vandaag gaat de politie verder met het horen van alle drie de verdachten en wordt bekeken of de drie daadwerkelijk op het inbrekerspad waren, of dat zij een andere verklaring hebben voor hun verdachte gedrag en bezittingen. 

Bekijk al het lokale nieuws van Rilland

Auto volgeladen met inbrekerswerktuig

Meer meldingen in deze omgeving

Nieuw bedrijf
November 2025
Hoofdweg 25, 4411AN Rilland

Nieuw bedrijf
November 2025
Mairestraat 1, 4411CB Rilland

112 melding
Woensdag 19-11-2025 om 11:04
Saaftingestraat, Rilland

Binnenkijken bij
Woensdag 19-11-2025
Hoofdweg 13, 4411AN Rilland

112 melding
Dinsdag 18-11-2025 om 12:37
Cromvlietstraat, 4411AE Rilland

112 melding
Zondag 16-11-2025 om 19:05
Cromvlietstraat, 4411AE Rilland

112 melding
Zondag 16-11-2025 om 19:05
Cromvlietstraat, 4411AE Rilland

112 melding
Zaterdag 15-11-2025 om 12:37
Saaftingestraat, Rilland

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Rilland

Instellen

Meer nieuws in Rilland

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement