Man aangehouden na diefstal lokfiets

Dinsdag 26 juli 2016 13:09 uur

Stationsplein Rhenen

Diefstal

Ontvang updates voor Grebbekwartier Zuid

Rhenen - Zondag 24 juli werd een man aangehouden voor fietsdiefstal. De verdachte had een lokfiets van de politie gestolen.

Rond 11.00 uur kregen agenten een signaal dat er iemand vandoor ging met de lokfiets die was geplaatst op het Stationsplein. De agenten volgden het signaal en zagen fiets in een auto op de Dorpsstraat in Lienden. De bestuurder van de auto werd aangehouden en meegenomen naar het bureau voor verhoor. Het gaat om een 23-jarige man zonder vaste- woon of verblijfplaats. Na verhoor is de man met een dagvaarding heengezonden. Hij moet zich op een later moment voor de rechter verantwoorden.

Lokfiets
De lokfiets is een normale fiets met GPS-volgsysteem erin. Deze GPS-fietsen worden neergezet en agenten hoeven geen verder toezicht te houden. Zij krijgen een seintje als de fiets verplaatst wordt. Op deze manier kunnen verdachten van diefstal/heling op heterdaad worden aangehouden.

Bekijk al het lokale nieuws van Grebbekwartier Zuid

Man aangehouden na diefstal lokfiets

Meer meldingen in deze omgeving

Nieuw bedrijf
Oktober 2025
Vogelenzang 358, 3911AR Rhenen

Binnenkijken bij
Vrijdag 19-9-2025
Zwarteweg 19, 3911AP Rhenen

112 melding
Maandag 15-9-2025 om 22:07
Grebbeweg, Rhenen

112 melding
Maandag 15-9-2025 om 22:07
Grebbeweg, Rhenen

Nieuw bedrijf
September 2025
Grebbeweg 111, 3911AV Rhenen

Nieuw bedrijf
September 2025
Grebbeweg 111, 3911AV Rhenen

Faillissement
Donderdag 31-7-2025
Grebbeweg 1, 3911AS Rhenen

Faillissement
Donderdag 31-7-2025
Grebbeweg 1, 3911AS Rhenen

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Grebbekwartier Zuid

Instellen

Meer nieuws in Grebbekwartier Zuid

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement