Onderzoek verdachte situatie woning voortgezet

Zaterdag 1 april 2017 12:33 uur

Meander Swalmen

Overval

Ontvang updates voor Martin Giessen-Bosstraat

Swalmen - Het is voor de politie op dit moment nog niet duidelijk wat zich vrijdagmiddag precies in de woning aan de Meander heeft afgespeeld. Leider rechercheonderzoek: ”Naar aanleiding van hulpkreten uit de woning hebben wij met behulp van een arrestatieteam en politieonderhandelaars de bewoner en zijn vriendin meegenomen naar het politiebureau voor verhoor.”

Op het moment dat de politie de melding kreeg, was de woning compleet afgesloten en waren de rolluiken naar beneden. “Hierdoor wisten wij niet wie er in de woning aanwezig waren en onder welke omstandigheden. Wij hebben een arrestatieteam ingezet voor de veiligheid van de betrokkenen in de woning en de directe omgeving. Maar ook omdat politiemedewerkers hun werk zo veilig mogelijk moeten kunnen uitvoeren.” 

Nader onderzoek moet uitsluitsel geven

De vrouw is vrijwillig meegegaan naar het politiebureau en heeft een verklaring afgelegd. Zij heeft de politie haar kant van het verhaal verteld en is daarna naar huis gegaan. De man is vrijdagmiddag aangehouden op grond van het vermoeden van wederrechtelijke vrijheidsberoving en zit op dit moment nog vast. Hij wordt nog verhoord. “Om duidelijk te krijgen wat zich in de woning heeft afgespeeld, stellen wij een onderzoek in bij de buurtbewoners. Ook gaan wij nog enkele getuigen horen.”

Geen doorzoeking van de woning

De woning is vrijdag tot in de avond bewaakt door de politie. “Dit is gebeurd omdat er mogelijk nog een doorzoeking in de woning zou moeten plaatsvinden. De bewaking is in de loop van de avond opgeheven omdat uit ons onderzoek tot dan toe niets is gebleken wat aanleiding gaf voor een doorzoeking.” 

Bekijk al het lokale nieuws van Martin Giessen-Bosstraat

Onderzoek verdachte situatie woning voortgezet

Meer meldingen in deze omgeving

Onroerend goed
Dinsdag 11-11-2025
Heydweg 5, 6071PT Swalmen

Binnenkijken bij
Dinsdag 11-11-2025
Hertogdom Gelresingel 34, 6071XP Swalmen

Binnenkijken bij
Dinsdag 11-11-2025
De Oever 10, 6071SK Swalmen

Faillissement
Dinsdag 4-11-2025
Reubenberg 8B, 6071PS Swalmen

Nieuw bedrijf
Oktober 2025
Heydweg 51A, 6071PT Swalmen

Binnenkijken bij
Zondag 19-10-2025
Pastoor van Cuykstraat 4, 6071VG Swalmen

Nieuw bedrijf
Oktober 2025
Rijksweg Noord 26H, 6071KW Swalmen

112 melding
Donderdag 9-10-2025 om 18:04
IJsvogelpad, 6071SJ Swalmen

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Martin Giessen-Bosstraat

Instellen

Meer nieuws in Martin Giessen-Bosstraat

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement