Rotterdammer (38) aangehouden na schietincident Baloeranstraat

Vrijdag 3 maart 2017 21:43 uur

Baloeranstraat Rotterdam

Drugs

Ontvang updates voor Schiemond

Rotterdam - Vrijdagmiddag rond 17.30 uur meldden getuigen op de Baloeranstraat in Rotterdam-Delfshaven dat zij hadden gezien dat een man in de richting van een woning schoot en er daarna vandoor ging. Niemand raakte daarbij gewond. De politie hield in diezelfde straat niet veel later een 38-jarige Rotterdammer aan op verdenking van betrokkenheid bij het incident.

De politie was na de melding snel ter plaatse, hoorde getuigen en deed onderzoek rond de plek waar het incident had plaatsgevonden. De agenten werden daarbij geholpen door een explosievenhond om eventuele hulzen te vinden. Die troffen ze niet aan.

Het onderzoek leidde wel naar de 38-jarige buurtgenoot, die werd aangehouden voor betrokkenheid bij het schietincident. De politie kreeg toestemming van de Rechter Commissaris om zijn woning te doorzoeken. Daar troffen ze dealerhoeveelheden softdrugs aan en benodigdheden voor de handel in drugs. Er werd geen vuurwapen gevonden.

De politie zet het onderzoek voort.

Bekijk al het lokale nieuws van Schiemond

Rotterdammer (38) aangehouden na schietincident Baloeranstraat

Meer meldingen in deze omgeving

112 melding
Donderdag 1-1-2026 om 04:19
Slamatstraat, Rotterdam

Binnenkijken bij
Donderdag 1-1-2026
Speedwellstraat 34, 3029BL Rotterdam

Nieuw bedrijf
Januari 2026
Kratonkade 206, 3024ES Rotterdam

Nieuw bedrijf
Januari 2026
Sint-Jobsweg 30V, 3024EJ Rotterdam

Nieuw bedrijf
Januari 2026
Schiehaven 27, 3024EC Rotterdam



Nieuw bedrijf
Januari 2026
Schiehaven 13, 3024EC Rotterdam

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Schiemond

Instellen

Meer nieuws in Schiemond

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement