Drie verdachten gelijk na schietpartij aangehouden

Maandag 10 juni 2019 14:41 uur

Vecht Rotterdam

Schietincident

Ontvang updates voor Zevenkamp

Rotterdam - De politie hield zondagavond, met behulp van de politieheli, drie verdachten aan die betrokken zijn geweest bij een schietpartij aan de Waldeck Pyrmontlaan in Rotterdam- Kralingen. Bij de politie-actie waren meer dan twaalf politie-eenheden betrokken

Politiehelikopter

Rond 21.30 uur kreeg de politie een melding van een vechtpartij op straat met een groep mannen. Die vechtpartij eindigde in een schietpartij. Personeel van de meldkamer dirigeerde alle beschikbare eenheden naar de locatie. Politieagenten namen op diverse strategische locaties positie in. De politiehelikopter ondersteunde de massale politieactie vanuit de lucht. Hierdoor konden de agenten direct drie verdachten aanhouden. Een van de aangehouden verdachten is vervoerd naar het ziekenhuis omdat hij een schotwond in zijn been had. 

De politie startte direct een onderzoek in de omgeving, daar namen zij ook een auto inbeslagname die vermoedelijk van een van de verdachten is. Het voertuig wordt nader onderzocht. 

Update


Rond 21.30 uur kreeg de politie een melding van een vechtpartij op straat met een groep mannen. Die vechtpartij eindigde in een schietpartij. Personeel van de meldkamer dirigeerde alle beschikbare eenheden naar de locatie. Politieagenten namen op diverse strategische locaties positie in. De politiehelikopter ondersteunde de massale politieactie vanuit de lucht. Hierdoor konden de agenten direct drie verdachten aanhouden.

Een van de aangehouden verdachten is vervoerd naar het ziekenhuis omdat hij een schotwond in zijn been had. Het gaat om een 33-jarige man met nog onbekende woonplaats. Deze man droeg een hesje (colors) van No Surrender, de motorclub die afgelopen week door de rechter verboden is.

Naast de 33-jarige gewonde man zijn nog vijf personen aangehouden: een 24 jarige man uit Culemborg, een 23-jarige man uit Alphen aan den Rijn, een 40-jarige man uit Sommelsdijk, een 36 jarige man met nog onbekende woonplaats en een vrouw van 27 jaar uit Hellevoetsluis. 

In een voertuig van de verdachten troffen agenten twee vuurwapens aan. De verdachten worden verhoord. Ook ander onderzoek gaat verder.

Focus op aanpak vuurwapengeweld

Eerder op de avond vond er ook al een schietincident plaats in Rotterdam. Ook daar werd direct na het incident een verdachte aangehouden. 

De aanpak van wapens en wapengeweld heeft voor politie de hoogste prioriteit en wordt van alle mogelijke kanten aangepakt; uitgebreide opsporingsonderzoek bij incidenten, onderzoek naar wapenhandel, doorpakken op meldingen van wapenbezit, preventief fouilleren, aanhoudingen, maar ook inzet op het voorkomen van schietincidenten. Door meer en slimmer informatie vast te leggen en te delen, wordt het zicht op sluimerende conflicten, sleutelfiguren en hun netwerken vergroot. Deze worden extra in de gaten gehouden. Op allerlei manieren.

Hebt u informatie of heeft u iets gezien? Neem dan direct via 112 contact op met de politie. 

Bekijk al het lokale nieuws van Zevenkamp

Drie verdachten gelijk na schietpartij aangehouden

Meer meldingen in deze omgeving

112 melding
Maandag 20-4-2026 om 22:20
Does, 3068GE Rotterdam

112 melding
Zondag 19-4-2026 om 23:20
Griendwerkerstraat, 3068GZ Rotterdam

112 melding
Zondag 19-4-2026 om 21:11
Zevenkampse Ring, Rotterdam

112 melding
Zondag 19-4-2026 om 20:31
Beerze, 3068GC Rotterdam

112 melding
Zondag 19-4-2026 om 14:51
Simon Vestdijkpad, 3069JZ Rotterdam

112 melding
Zondag 19-4-2026 om 10:28
Zevenkampse Ring, 3069MD Rotterdam

112 melding
Zondag 19-4-2026 om 08:19
Tochtenweg, 3069XZ Rotterdam

112 melding
Zondag 19-4-2026 om 08:19
Tochtenweg, 3069XZ Rotterdam

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Zevenkamp

Instellen

Meer nieuws in Zevenkamp

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement