Eenzijdig ongeval in Groede

Dinsdag 25 december 2012 12:59 uur

Krabbedijk Groede

Verkeersovertreding

Ontvang updates voor Groede

Groede - Maandag 24 december rond 01.00 uur is een 33-jarige automobilist uit de gemeente Terneuzen, aan de Krabbedijk in Groede, gewond geraakt bij een eenzijdig ongeval.

Toedracht

Rond 01.00 uur die nacht kregen we de melding dat er aan de Krabbedijk in Groede een eenzijdig ongeval had plaatsgevonden en dat de bestuurder van de auto nog in zijn voertuig zat.

Agenten die kort na de melding op de plaats van het ongeval kwamen zagen de auto, met daarin de 33-jarige bestuurder,  tegen een boom staan.

Het voertuig is door de brandweer opengeknipt en de bestuurder is met letsel aan zijn gezicht en schouder, per ambulance overgebracht naar het ziekenhuis in Brugge.

Over de toedracht van het ongeval is nog weinig te melden. Voor zover nu bekend is de bestuurder door onbekende oorzaak in de berm geraakt, is hierna vermoedelijk de controle over het voertuig kwijt geraakt en tot stilstand gekomen tegen een boom.

Bekijk al het lokale nieuws van Groede

Eenzijdig ongeval in Groede

Meer meldingen in deze omgeving

Nieuw bedrijf
Oktober 2026
Blekestraat 6, 4503BG Groede

Nieuw bedrijf
Oktober 2026
Slijkstraat 20, 4503BC Groede

112 melding
Vrijdag 23-10-2026 om 20:44
Scherpbierseweg, Groede

Nieuw bedrijf
Oktober 2026
Schuitvlotstraat 14, 4503AL Groede

Nieuw bedrijf
Oktober 2026
Nieuwstraat 15, 4503BD Groede

Binnenlands nieuws
Dinsdag 13-10-2026
Groede

Nieuw bedrijf
Oktober 2026
Molenstraat 25, 4503BA Groede

Binnenlands nieuws
Zondag 4-10-2026
Groede

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Groede

Instellen

Meer nieuws in Groede

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement