Afgelopen week 44 meldingen van de gemeente over sloop en bomenkap in Twenterand

Woensdag 10 juni 2026 00:02 uur

Den Ham

Ontvang updates voor Den Ham

In de afgelopen week heeft de gemeente Twenterand in totaal 44 vergunningaanvragen verwerkt, waarvan in ieder geval twaalf voor Vriezenveen, twaalf voor Den Ham en elf voor Vroomshoop. Kijk in de lijst hieronder wat er in jouw buurt speelt.

Lees het volledige artikel bij de bron

Bekijk al het lokale nieuws van Den Ham

Afgelopen week 44 meldingen van de gemeente over sloop en bomenkap in Twenterand

Meer meldingen in deze omgeving

Nieuw bedrijf
Juli 2026
Kroezenhoek 8, 7683PM Den Ham

Binnenkijken bij
Zaterdag 25-7-2026
Blesdijk 4, 7683CE Den Ham (OV)

Binnenlands nieuws
Woensdag 22-7-2026
Den Ham

Binnenkijken bij
Zaterdag 18-7-2026
De Vloedgraven 25, 7683CJ Den Ham (OV)

Binnenlands nieuws
Vrijdag 17-7-2026
Den Ham

Onroerend goed
Vrijdag 17-7-2026
Esweg 9, 7683VH Den Ham (OV)

Binnenlands nieuws
Donderdag 16-7-2026
Den Ham

Faillissement
Woensdag 17-6-2026
Vriezendijk 37, 7683PL DEN HAM

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Den Ham

Instellen

Meer nieuws in Den Ham

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement