Aanhouding voor straatroof

Maandag 8 augustus 2016 10:59 uur

Breedstraat Utrecht

Overval

Ontvang updates voor Breedstraat en Plompetorengracht en omgeving

Utrecht - In de nacht van zaterdag 6 op zondag 7 augustus hielden agenten een verdachte aan op verdenking van een straatroof.

Rond 03.00 uur liep 41-jarige Utrechter over de Boothstraat met zijn fiets aan de hand toen hij werd aangesproken door een onbekende man die om geld vroeg. De Utrechter gaf aan dit niet te hebben en liep verder. Op de Breedstraat zag hij dezelfde onbekende man weer. Dit keer vroeg hij op een bedreigende manier om geld en dreigde met een fles. De verdachte gaf het slachtoffer een duw waardoor hij viel en werd geschopt. De Utrechter bleef aangeven geen geld te hebben, echter de verdachte bleef schoppen en sloeg hem met de fles. Vervolgens pakte hij de fiets en telefoon van de Utrechter en ging ervandoor.

Aanhouding

Omstanders hielpen het slachtoffer en schakelde de politie in. In de omgeving zochtten agenten en zagen op de Loef Berchmakerstraat de verdachte. Ze riepen dat hij moest stoppen, echter hij ging ervandoor. Hij reed het Neude op, ging langs de terrassen en reed bijna twee mensen aan. De verdachte vervolgde zijn weg richting de Oudegracht en kwam recht op een agent af. Die kon de weg blokkeren met zijn dienstfiets. De verdachte, 20 jaar zonder vaste woon- of verblijfplaats, kwam ten val en kon worden aangehouden. Agenten brachten hem naar een ziekenhuis voor controle, waarna hij kon worden meegenomen naar het politiebureau. De man zit vast.

Het slachtoffer liet zich behandelen aan zijn verwondingen, hij bleek onder andere een hersenschudding te hebben.

Bekijk al het lokale nieuws van Breedstraat en Plompetorengracht en omgeving

Aanhouding voor straatroof

Meer meldingen in deze omgeving

Nieuw bedrijf
Januari 2026
Oudegracht 44, 3511AR Utrecht

Nieuw bedrijf
Januari 2026
Voorstraat 94, 3512AV Utrecht

Nieuw bedrijf
December 2025
Van Asch van Wijckskade 28, 3512VS Utrecht

Nieuw bedrijf
December 2025
Oudegracht 42, 3511AR Utrecht

Nieuw bedrijf
December 2025
Voorstraat 58BS, 3512AR Utrecht

Binnenkijken bij
Woensdag 24-12-2025
Jacobijnenstraat 1, 3512TH Utrecht

112 melding
Woensdag 24-12-2025 om 10:25
Lange Lauwerstraat, Utrecht

112 melding
Woensdag 24-12-2025 om 10:23
Lange Lauwerstraat, Utrecht

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Breedstraat en Plompetorengracht en omgeving

Instellen

Meer nieuws in Breedstraat en Plompetorengracht en omgeving

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement