Oplichter aangehouden

Woensdag 9 maart 2016 13:09 uur

Neude Utrecht

Diefstal

Ontvang updates voor Domplein, Neude, Janskerkhof

Utrecht - De politie heeft dinsdag 8 maart een man aangehouden omdat hij verdacht wordt van oplichting, diefstal en verboden wapenbezit.

Rond 18.00 uur kreeg de politie een melding dat er een man met een mes in de binnenstad liep. De man was net uit een horeca gelegenheid weggelopen zonder te betalen. Hij liet hier ook een jas en  telefoon achter, die gestolen bleken te zijn. Agenten hebben de man op het Neude aangehouden. De mes die man in zijn bezit had, is inbeslaggenomen.

Onderzoek

Uit onderzoek blijkt dat de man in verschillende horecagelegenheden is geweest en daar niet heeft afgerekend. De politie doet een oproep aan de eigenaren van de gelegenheden om alsnog contact op te nemen met de politie en aangifte te doen.  

De rechtmatige eigenaar van de jas en de telefoon is achterhaald en heeft haar spullen terug gekregen.

Bekijk al het lokale nieuws van Domplein, Neude, Janskerkhof

Oplichter aangehouden

Meer meldingen in deze omgeving

Nieuw bedrijf
Februari 2026
Jansdam 12BS, 3512HB Utrecht

Nieuw bedrijf
Februari 2026
Vinkenburgstraat 17B, 3512AA Utrecht

Nieuw bedrijf
Februari 2026
Boothstraat 17, 3512BV Utrecht

Nieuw bedrijf
Februari 2026
Hof van St.-Jan 10, 3512BX Utrecht

Onroerend goed
Zaterdag 21-2-2026
Oudkerkhof 28, 3512GK Utrecht

112 melding
Maandag 16-2-2026 om 22:56
Neude, Utrecht

112 melding
Maandag 16-2-2026 om 22:56
Neude, Utrecht

112 melding
Zondag 15-2-2026 om 14:05
Janskerkhof, Utrecht

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Domplein, Neude, Janskerkhof

Instellen

Meer nieuws in Domplein, Neude, Janskerkhof

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement