Man in IJmuiden slachtoffer van malafide klusjesmannen

Zaterdag 20 februari 2016 19:42 uur

Abelenstraat IJmuiden

Diefstal

Ontvang updates voor Tussenbeeksbuurt

IJmuiden - De politie waarschuwt regelmatig voor Engelstalige klusjesmannen die op zeer opdringerige manier hun diensten aanbieden.Het voorjaar nadert en dat is de tijd dat ook de klusjesmannen vanuit het Verenigd Koninkrijk naar Nederland afreizen.

De klussers proberen mensen geld afhandig te maken door allerlei onnodige reparaties uit te voeren. De Engelssprekende mannen hebben het afgelopen jaar door heel Nederland honderden of duizenden euro's van mensen afgetroggeld, zonder daadwerkelijk werkzaamheden te hebben uitgevoerd of afgemaakt. Op het moment dat slachtoffers de oplichting ontdekten, waren de klusjesmannen al verdwenen.

IJmuiden
Dit was ook het geval afgelopen week in de Abelenstraat in IJmuiden. Een 71-jarige man werd het slachtoffer van malafide klusjesmannen. Aangeboden werd het schoonmaken van de dakgoot voor 20 euro. Tijdens het schoonmaken afgelopen dinsdag werd er een 'groot probleem' ontdekt. Een deel van het hout van het dak was verrot, althans dat werd het slachtoffer wijs gemaakt. Vrijdag stonden er drie mannen voor de deur om het probleem te verhelpen. Na twee uur moest de man twee duizend euro betalen. Het slachtoffer heeft een groot deel van het bedrag afgerekend. Daarna is het drietal vertrokken. Bij controle van het dak bleek er niks gerepareerd. Wel was er enkele meters zink gestolen. De politie zoekt getuigen die iets gezien hebben in de Abelenstraat. Dinsdag 16 of vrijdag 19 februari. Mensen met informatie over de mannen of hun voertuigen worden verzocht contact op te nemen met 0900-8844.

2016038898

Advies politie
Ga niet in op spontane voorstellen om klusjes op te knappen van mensen die zich ongevraagd aan de deur presenteren. Wordt u met dergelijke opdringerige personen geconfronteerd of als personen op deze wijze hun diensten aanbieden, bel dan direct de politie via 0900-8844. Noteer altijd signalementen en/of kentekens. Als u wordt bedreigd of er is sprake van spoed dan belt u 112. Ook wanneer u slachtoffer bent geworden van deze klussers, meldt het dan bij de politie via 0900-8844. Denk niet alleen aan uzelf, let ook op alleenstaanden en/of ouderen in uw wijk of buurt. Deze malafide klusjesmannen gaan geraffineerd te werk en kiezen hun slachtoffers zorgvuldig. Betaal ook zeker geen voorschotten aan dit soort klusjesmannen.

Bekijk al het lokale nieuws van Tussenbeeksbuurt

Man in IJmuiden slachtoffer van malafide klusjesmannen

Meer meldingen in deze omgeving

Binnenkijken bij
Vrijdag 21-11-2025
Platanenstraat 4, 1971NK IJmuiden

112 melding
Donderdag 20-11-2025 om 12:05
Lorentzstraat, 1971HR IJmuiden

112 melding
Donderdag 20-11-2025 om 11:30
Lorentzstraat, 1971HW IJmuiden

112 melding
Woensdag 19-11-2025 om 15:18
Wilgenstraat, 1971NM IJmuiden

112 melding
Woensdag 19-11-2025 om 13:48
Wilgenstraat, 1971NM IJmuiden

112 melding
Woensdag 19-11-2025 om 12:47
Lorentzstraat, 1971HR IJmuiden

112 melding
Dinsdag 18-11-2025 om 12:20
Wilgenstraat, 1971NM IJmuiden

112 melding
Dinsdag 18-11-2025 om 12:20
Wilgenstraat, 1971NM IJmuiden

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Tussenbeeksbuurt

Instellen

Meer nieuws in Tussenbeeksbuurt

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement