Overval bakker Oost-Souburg nog volop in onderzoek

Woensdag 20 november 2013 10:05 uur

Kanaalstraat Oost-Souburg

Overval

Ontvang updates voor Kern-Oost-Souburg

Oost-Souburg - De recherche is volop bezig om de overvallers van een bakkerijwerknemer in de Kanaalstraat op te sporen. Het slachtoffer is tijdens de bevoorrading op 22 oktober jl. door twee gemaskerde mannen, onder bedreiging van een vuurwapen, geld afhandig gemaakt.

Mogelijke vluchtroute

Inmiddels zijn enkele getuigen gehoord en camerabeelden bekeken waardoor de mogelijke vluchtroute is gereconstrueerd. Omdat mogelijk meer mensen vanaf 04.30 uur die nacht iets gezien kunnen hebben, vraagt de recherche uw hulp in.

Politiehond pakt spoor

Verrast door de reactie van het slachtoffer, die luid schreeuwend uit handen van zijn belagers weet te ontkomen, slaan de overvallers op de vlucht. Wij weten dat zij vanaf de Kanaalstraat de Van Visvlietstraat zijn ingerend. Een ingezette politiehond pakt vandaar een spoor op. De mannen zouden dan rechtsaf de Buteuxstraat genomen hebben om via de Jacob Isaac Sandersestraat naar de Pieter Louwersestraat te gaan. Op de kruising Pieter Louwersestraat/Zeewijksingel raakt de hond het spoor kwijt.

Gezien in Vlissingen

Een krantenbezorgers ziet enige tijd later op de Zuidbeekseweg in Vlissingen, ter hoogte van het woonwagenkamp, twee mannen die voldoen aan het signalement op de fiets hard vanaf de Lammerenburg richting Sterkenburg rijden. De krantenbezorger weet te vertellen dat daar omstreeks 04.50 uur ook een man en een vrouw lopen die de fietsers moesten ontwijken. Met deze mensen wil de recherche graag in contact komen.

Hebt u informatie?

Met de gegevens die nu voorhanden zijn, is het waarschijnlijk dat de overvallers van Oost-Souburg, via de tunnel onder het kanaal naar West-Souburg via Papagaaienburg richting Lammerenburg Vlissingen zijn gevlucht. Dit kan deels lopend en deels fietsend zijn gebeurd. Bent u dinsdag 22 oktober tussen 03.30 en 05.00 uur op de beschreven route geweest? Dan is u misschien iets opgevallen wat verband kan hebben met deze zaak. Het kan ook zijn dat u de verdachten herkend aan de hand van bijgaande beelden. Bel dan met de politie via 0900 8844 of kom langs op het politiebureau in Vlissingen. Anoniem bellen kan ook via Meld Misdaad Anoniem: 0800 7000. Misschien zij uw inlichtingen cruciaal en lossen wij door uw hulp deze zaak op.

Link naar beelden overval op Youtube http://youtu.be/4mcf4oWBQYE

Bekijk al het lokale nieuws van Kern-Oost-Souburg

Overval bakker Oost-Souburg nog volop in onderzoek

Meer meldingen in deze omgeving

Nieuw bedrijf
Mei 2026
J.I. Sandersestraat 73, 4388ED Oost-Souburg

Binnenkijken bij
Zondag 10-5-2026
Pieter Louwersestraat 9, 4388EH Oost-Souburg

Binnenkijken bij
Dinsdag 5-5-2026
J.I. Sandersestraat 70E, 4388EG Oost-Souburg

Binnenkijken bij
Dinsdag 5-5-2026
Van Teijlingenstraat 9, 4388CX Oost-Souburg

Binnenkijken bij
Dinsdag 5-5-2026
Kanaalstraat 83, 4388BL Oost-Souburg

Binnenkijken bij
Vrijdag 1-5-2026
Vlissingsestraat 41K, 4388HA Oost-Souburg

Nieuw bedrijf
Mei 2026
Ambachtsveld 35, 4388AV Oost-Souburg

Binnenkijken bij
Woensdag 25-3-2026
J.I. Sandersestraat 70B, 4388EG Oost-Souburg

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Kern-Oost-Souburg

Instellen

Meer nieuws in Kern-Oost-Souburg

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement