Zes personen aangehouden voor mishandeling

Donderdag 31 december 2020 08:21 uur

Alberdingk Thijmlaan Waddinxveen

Mishandeling

Ontvang updates voor Vondelwijk

Waddinxveen - De politie hield woensdag 30 december zes personen uit Waddinxveen aan als verdachten van een mishandeling van een 44-jarige man uit Noord-Nederland op zaterdag 31 oktober op de Alberdingk Thijmlaan. Het slachtoffer raakte hierbij gewond.

Op zaterdag 31 oktober bevond het 44-jarige slachtoffer zich op de Alberdingk Thijmlaan waar hij dacht een afspraak te hebben met een jonge vrouw. Ter plekke bleek hij in de val te zijn gelokt en werd hij opgewacht door een groep mannen. Die zeiden dat de vrouw met wie hij had afgesproken minderjarig was en vervolgens sloegen zij hem in elkaar. Het slachtoffer is kort daarna met zijn verwondingen vervoerd naar het ziekenhuis. De politie deed vervolgens uitvoerig onderzoek en dit leidde uiteindelijk tot de aanhouding van de zes verdachten: vijf mannen uit Waddinxveen van 23, 22, 19, 19 en 18 jaar en een meisje van 16 uit Waddinxveen. Alle zes zitten op dit moment vast en worden gehoord.

Opruiing rond de jaarwisseling
Uit onderzoek blijkt dat de 22 -jarige verdachte van de zware mishandeling ook verantwoordelijk is voor het versturen van opruiende berichtgeving. Via een social media account werd meerdere malen opgeroepen om voor ongeregeldheden te gaan zorgen tijdens de komende jaarwisseling. Vorig jaar verliep de jaarwisseling (2019-2020) erg onrustig omdat een grote groep jongeren zich in Waddinxveen verzamelde na een oproep via Instagram. Deze jongeren staken zwaar vuurwerk af, pleegden vernielingen en droegen gezichtsbedekking. Dit heeft voor angst en onrust gezorgd bij veel inwoners van Waddinxveen. Afgelopen jaar hebben de politie en gemeente meerdere keren moeten ingrijpen omdat er via social media oproepen gedaan werden tot ongeregeldheden.

16 kilo zwaar vuurwerk
De politie en de gemeente Waddinxveen willen ervoor zorgen dat de komende jaarwisseling in Waddinxveen rustig verloopt. De afgelopen weken vonden er daarom meerdere doorzoekingen van woningen plaats in Waddinxveen en hierbij is voor in totaal 16 kilo aan zwaar illegaal vuurwerk aangetroffen.

Hebt u het vermoeden dat iemand vuurwerk verhandelt of dat er ergens (zwaar/illegaal) vuurwerk ligt opgeslagen? Meld het aan de politie via 0900-8844 of anoniem via 0800-7000. Wilt u meer weten over vuurwerk en de jaarwisseling? Lees alle informatie op onze speciale themapagina over vuurwerk.?

Bekijk al het lokale nieuws van Vondelwijk

Zes personen aangehouden voor mishandeling

Meer meldingen in deze omgeving

112 melding
Dinsdag 18-11-2025 om 09:52
Bosboom Toussaintsingel, 2741AN Waddinxveen

112 melding
Maandag 17-11-2025 om 11:41
Werumeus Buninglaan, 2741ZK Waddinxveen

112 melding
Maandag 17-11-2025 om 11:40
Bosboom Toussaintsingel, 2741AL Waddinxveen

112 melding
Maandag 17-11-2025 om 11:36
Werumeus Buninglaan, 2741ZK Waddinxveen

112 melding
Zaterdag 15-11-2025 om 21:16
Justus van Effenlaan, Waddinxveen

112 melding
Vrijdag 14-11-2025 om 06:44
Alberdingk Thijmlaan, 2741AA Waddinxveen

112 melding
Donderdag 13-11-2025 om 19:01
Alberdingk Thijmlaan, 2741AA Waddinxveen

112 melding
Donderdag 13-11-2025 om 18:47
Bosboom Toussaintsingel, 2741AL Waddinxveen

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Vondelwijk

Instellen

Meer nieuws in Vondelwijk

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement