Verdachten productielocatie drugs opgenomen in ziekenhuis

Donderdag 28 november 2019 15:45 uur

Heihuisweg Weert

Drugs

Ontvang updates voor Altweerterheide buitengebied

Weert / Nijmegen - In de loop van donderdagmiddag zijn in het Radboudumc-ziekenhuis in Nijmegen twee personen opgenomen die waarschijnlijk betrokken zijn bij de productielocatie van synthetische drugs in Weert en de brand die daarbij donderdagochtend ontstond.

Rond 12.20 uur zijn twee mannen, waarvan één zwaargewond, de Spoedeisende Hulp binnen gebracht. Een derde persoon ging er daarna vandoor.
Ze waren met een busje, dat bij één van de toegangsdeuren naar de Spoedeisende Hulp werd geparkeerd.
Gelet op de aard van de verwondingen, die mogelijk te maken konden hebben met de productie van drugs, stelde het ziekenhuispersoneel de politie in kennis. Deze was snel ter plaatse en zag voor de toegang naar de Spoedeisende Hulp het busje staan. Daarin bevonden zich spullen die maken konden hebben met de productie van synthetische drugs. Daarop is de brandweer in kennis gesteld en is uit voorzorg die toegang naar de Spoedeisende Hulp kort dicht gegaan.

Bezoekers aan de Spoedeisende Hulp konden via een andere toegang het ziekenhuis binnen komen. De bedrijfscontinuïteit van het Radboudumc is op geen enkel moment in de knel gekomen.

Het busje is inmiddels weggehaald bij het ziekenhuis.

Aanhoudingen
De man die ervandoor ging, kon korte tijd later in de omgeving van het ziekenhuis aangehouden worden. Deze is overgebracht naar het politiebureau.
De andere twee zijn aangehouden in het ziekenhuis en verblijven daar nog steeds. 

Donderdagochtend werd ook al de bewoner van het pand aangehouden. 

Onderzoek
Het onderzoek aan de Heihuisweg is nog steeds bezig. LFO (Landelijke Faciliteit Ontmantelen) is ter plaatse.
Het is nog niet veilig om de schuur binnen te gaan. Zodra de situatie veilig en stabiel is, zal LFO starten met de ontmantelingswerkzaamheden.

Bekijk al het lokale nieuws van Altweerterheide buitengebied

Verdachten productielocatie drugs opgenomen in ziekenhuis

Meer meldingen in deze omgeving

Nieuw bedrijf
Januari 2026
Grotesteeg 9A, 6006TE Weert

Binnenkijken bij
Vrijdag 12-12-2025
Grotesteeg 11V1, 6006TE Weert

Nieuw bedrijf
December 2025
Heltenbosdijk 14, 6006RZ Weert

Nieuw bedrijf
December 2025
Heltenbosdijk 14, 6006RZ Weert

Nieuw bedrijf
December 2025
Kruispeelweg 23, 6006SX Weert

Nieuw bedrijf
November 2025
Bergsheiweg 2, 6006TX Weert

Onroerend goed
Vrijdag 17-10-2025
Grotesteeg/Hoogbeemdenweg, 6006TJ Weert

112 melding
Woensdag 1-10-2025 om 19:19
Heihuisweg, 6006ST Weert

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Altweerterheide buitengebied

Instellen

Meer nieuws in Altweerterheide buitengebied

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement