Ambulance met spoed naar Kroonkruid in Nieuwerkerk aan den IJssel

Dinsdag 4 november 2025 07:28 uur

Nieuwerkerk aan den IJssel

Ontvang updates voor Nieuwerkerk aan den IJssel wijk 04

Een ambulance is dinsdag 4 november met spoed uitgereden naar Nieuwerkerk aan den IJssel voor een medisch incident aan Kroonkruid. De melding werd om 8:13 via het P2000-netwerk verzonden naar een dienstdoende ambulance behorend bij de 112 veiligheidsregio Hollands Midden.

Lees het volledige artikel bij de bron

Bekijk al het lokale nieuws van Nieuwerkerk aan den IJssel wijk 04

Ambulance met spoed naar Kroonkruid in Nieuwerkerk aan den IJssel

Meer meldingen in deze omgeving

Nieuw bedrijf
Augustus 2026
Kerklaan 56, 2912CK Nieuwerkerk aan den IJssel

Nieuw bedrijf
Augustus 2026
Kleinpolderlaan 146, 2911PB Nieuwerkerk aan den IJssel

Nieuw bedrijf
Augustus 2026
Vinkendaal 25, 2914EL Nieuwerkerk aan den IJssel

Nieuw bedrijf
Augustus 2026
Kleinpolderlaan 146, 2911PB Nieuwerkerk aan den IJssel

Nieuw bedrijf
Augustus 2026
J A Beyerinkstraat 36, 2912AC Nieuwerkerk aan den IJssel

Nieuw bedrijf
Augustus 2026
Anjerveld 42, 2914PA Nieuwerkerk aan den IJssel

Nieuw bedrijf
Augustus 2026
Hoofdweg-Zuid 50, 2912EE Nieuwerkerk aan den IJssel

Nieuw bedrijf
Augustus 2026
Eem 29, 2911CT Nieuwerkerk aan den IJssel

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Nieuwerkerk aan den IJssel wijk 04

Instellen

Meer nieuws in Nieuwerkerk aan den IJssel wijk 04

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement