Bewoner woning Eendendaal aangehouden na aantreffen hennepkwekerij

Dinsdag 9 mei 2017 10:41 uur

Eendendaal Nieuwerkerk aan den IJssel

Drugs

Ontvang updates voor Zuidplas Zuid

Nieuwerkerk aan den IJssel - De politie heeft maandagmiddag 8 mei een 50-jarige bewoner van een woning aan de Eendendaal aangehouden nadat er in zijn woning een hennepkwekerij was aangetroffen.

De politie had informatie over een vermoedelijk kwekerij in het pand en heeft maandag de woning doorzocht. De bewoner was aanwezig en werd direct aangehouden na de vondst. Een 51-jarige vrouw die ook in de woning was werd eveneens meegenomen naar het bureau. In kamers op de eerste verdieping en op de zolder werd hennep aangetroffen. Naast de kwekerij met stekken in growtenten was er ook een droognet. De hennepplanten werden ook in de ruimtes geknipt. Er werd ongeveer een kilo hennep gevonden. In de kwekerij stonden 314 hennepplanten.

Meld hennepkwekerijen

Hennepkwekers veroorzaken schade en overlast door lekkage en stank. Omdat hennepkwekerijen vaak provisorisch zijn ingericht is de kans op brand door kortsluiting of oververhitting groot. Dit levert dus risico’s op voor de veiligheid in de buurt. Door de overlast ontstaan spanningen of angstgevoelens bij buurtbewoners en wordt het leefklimaat in een woonwijk aangetast.

Vermoedt u dat er bij u in de buurt een hennepkwekerij is? Bel de politie, 0900 - 8844 of Meld Misdaad Anoniem, 0800 - 7000. Hennep telen is een misdrijf, dus strafbaar. Politie, gemeente, Openbaar Ministerie, woningcorporaties en energiebedrijven treden samen op tegen hennepkwekerijen. Zij verzamelen aanwijzingen en tips, ontmantelen de kwekerij en pakken de kweker stevig aan.

Bekijk al het lokale nieuws van Zuidplas Zuid

Bewoner woning Eendendaal aangehouden na aantreffen hennepkwekerij

Meer meldingen in deze omgeving

Nieuw bedrijf
November 2025
Madeliefveld 8, 2914PJ Nieuwerkerk aan den IJssel

Nieuw bedrijf
November 2025
Azaleaveld 1, 2914PL Nieuwerkerk aan den IJssel

Nieuw bedrijf
November 2025
Lelieveld 121, 2914CD Nieuwerkerk aan den IJssel

Nieuw bedrijf
November 2025
Lelieveld 121, 2914CD Nieuwerkerk aan den IJssel

Nieuw bedrijf
November 2025
Vioolveld 48, 2914CH Nieuwerkerk aan den IJssel

Nieuw bedrijf
November 2025
Vioolveld 23, 2914CH Nieuwerkerk aan den IJssel

112 melding
Woensdag 5-11-2025 om 23:56
Lelieveld, 2914CD Nieuwerkerk aan den IJssel

112 melding
Woensdag 5-11-2025 om 19:56
Madeliefveld, 2914PK Nieuwerkerk aan den IJssel

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Zuidplas Zuid

Instellen

Meer nieuws in Zuidplas Zuid

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement