Hennepkwekerij ontdekt na wateroverlast

Donderdag 17 april 2014 08:54 uur

van Lochterenstraat Zutphen

Drugs

Ontvang updates voor Voorsteralleekwartier

Zutphen - De brandweer en politie hebben op woensdag 16 april, na een melding over lekkage, aan de Van Lochterenstraat een hennepkwekerij ontdekt en ontmanteld. Een onderzoek naar de teler wordt ingesteld.

De brandweer kreeg omstreeks 21.45 uur een melding, dat er in een flatwoning water in de meterkast liep. De brandweerlieden stelden een onderzoek in en het water kwam van een hoger gelegen etage. De politie werd gebeld en vervolgens werd op de tweede etage, waar niemand thuis was, de voordeur geforceerd. Ook hier was water, maar de oorzaak werd hier niet aangetroffen. Een etage hoger had men wel succes.

Hennepkwekerij

Een tuinslang voor de irrigatie van een hennepkwekerij bleek uit een vat te zijn gevallen en het water stroomde in de gang. De kraan werd snel uitgezet en in twee kamers trof men zo’n 150 hennepplanten aan. De poluitie heeft een nieuw slot op de deur laten zetten en de kwekerij wordt door een professioneel bedrijf ontmanteld. Een onderzoek naar de teler wordt ingesteld. Het zal duidelijk zijn, dat ook hier de deur werd geforceerd.

De politie blijft waarschuwen voor de hennepteelt, zeker in woonwijken. Dit keer was het nog wateroverlast, maar kortsluiting kan ook voor brand zorgen. Tips over illegale kwekerijen zijn welkom op 0900 - 8844 of bij Meld Misdaad Anoniem op 0800 - 7000.

 

2014052518

Bekijk al het lokale nieuws van Voorsteralleekwartier

Hennepkwekerij ontdekt na wateroverlast

Meer meldingen in deze omgeving

Nieuw bedrijf
Maart 2026
van Suchtelenstraat 20, 7203DE Zutphen

Nieuw bedrijf
Maart 2026
Haesebroeckstraat 88, 7203EH Zutphen

Nieuw bedrijf
Maart 2026
Gijsbert van Oostveenstraat 41, 7203EZ Zutphen

Nieuw bedrijf
Februari 2026
Gijsbert van Oostveenstraat 19, 7203EZ Zutphen

Binnenkijken bij
Zaterdag 7-2-2026
Gijsbert van Oostveenstraat 29, 7203EZ Zutphen

Nieuw bedrijf
Februari 2026
van Drinenstraat 80, 7203EN Zutphen

Binnenkijken bij
Donderdag 22-1-2026
van Essenstraat 43, 7203DJ Zutphen

Binnenkijken bij
Woensdag 21-1-2026
van Essenstraat 41, 7203DJ Zutphen

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Voorsteralleekwartier

Instellen

Meer nieuws in Voorsteralleekwartier

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement