Het Constantijn College aan de Daam Fockemalaan 12. Links het gymnastieklokaal. In het midden de westgevel van het gymnasium. Rechts de HBS.
Het hele complex waar deze school deel van uitmaakte heette Constantinianum.
Deze foto is afkomstig uit de collectie van www.archiefeemland.nl en dateert van 1954.Deze foto is gemaakt door Plasmeijer, Wim.
Bijzonderheden:
-Architect van dit complex is: Jos Schijvens. Het werd van 1952 t/m 1957 gebouwd als Sint Helenaklooster (Paters Kruisheren, Daam Fockemalaan 10) en Constantijn College (gymnasium en HBS voor jongens, met internaat, Daam Fockemalaan 12). In 1968 gingen het Constantijn College en het Lyceum Onze Lieve Vrouw ter Eem een fusie aan, waarbij het Eemland College (scholengemeenschap voor vwo en havo) tot stand kwam. Na renovatie en uitbreiding van dit gebouw werd de naam in 1996: Het Nieuwe Eemland.