Ingrid Oostveen uit Leusden is begonnen met het inzamelen van hulpgoederen voor de slachtoffers in Atjeh. Voor haar heeft het extra betekenis, aangezien de familie van haar man afkomstig is uit het getroffen gebied. Op dit moment is haar man in Atjeh.
Quote: 1:44 - 2:18
Haar man heeft zijn familie gevonden, maar verschillende familieleden hebben de ramp niet overleefd. Ingrid Oostveen had graag meegwild naar Atjeh, maar ze kon haar zoontje van 8 jaar niet alleen achter laten. Daarom is zij begonnen met het inzamelen van geld en goederen om zo haar steentje bij te kunnen dragen.
Quote: 4:49 - 5:34
Eind januari wil zij de goederen laten vervoeren naar het dorp van haar man, maar tot die tijd blijft zij geld en goederen inzamelen om de slachtoffers in Atjeh te helpen.
Deze foto is afkomstig uit de collectie van www.archiefeemland.nl.
Perso(o)n(en) op de foto:
[
{
"field": "personen.persoon_naam",
"label": "Naam",
"value": "I. van Oostveen"
}
]