Werkzaamheden aan het viaduct in de Heiligenbergerweg over rijksweg A28. De werkzaamheden betreffen voornamelijk het verbeteren en beveiligen van het fietspad over het smalle viaduct. De foto is genomen in de richting Amersfoort. Op de achtergrond onder meer de schoorsteen van het Sint-Elisabeth ziekenhuis. Op het viaduct, in de richting Leusden rijdend, een MG sportwagen. Daarachter een Lada.
Deze foto is afkomstig uit de collectie van www.archiefeemland.nl en dateert van 1982.Deze foto is gemaakt door Visser, Janus.
Bijzonderheden:
De werkzaamheden werden mogelijk uitgevoerd naar aanleiding van een demonstratieve fietstocht die enkele honderden fietsers uit Leusden in 1981 maakten naar het gemeentehuis van Amersfoort om te pleiten voor een veiliger fietsroute tussen Amersfoort en Leusden.