Afbeelding van enkele buurtkinderen, waaronder Jan Broos, Wim van de Zande, Lenie Dobbelman, Ineke Dik en Jet, in de versierde Obrechtstraat te Utrecht tijdens de viering van Koninginnedag c.q. het bevrijdingsfeest in de wijk Wittevrouwen; geheel rechts het huis Obrechtstraat 22.
N.B. Mogelijk staan de mensen opgesteld om aan te sluiten in de historisch-allegorische en reclame optocht die door de stad trok.
Deze foto is afkomstig uit de collectie van Het Utrechts archief en dateert van zaterdag 1 september 1945.Deze foto is gemaakt door Onbekend.
Bijzonderheden:
De verjaardag van Koningin Wilhelmina viel op 31 augustus maar in Utrecht waren er op 1 september buurtfeesten en een, door prinses Juliana bezochte, grote historisch-allegorische optocht.
Trefwoorden:
Koninginnedag, Buurtfeesten