Foto uit Renswoude van medio 1937

Foto uit Renswoude van medio 1937
Dateert van 1937
Renswoude

Ingebruikname van de Ned. Herv. kerk te Renswoude, na de ingrijpende restauratie van 1936. Op de preekstoel de plaatselijke predikant Ds. B. van Ginkel. In het 'notenhout', v.l.n.r., J.t. Wolleswinkel (notabel), R.G. van Essen (gemeentesecretaris), A. van Mourik (notaris), H.M. van Beek (kerkvoogd), J. van Loon (kerkvoogd), W.G. van de Fliert (gemeenteraadslid), M.J.L. baron Taets van Amerongen, burgemeester en opperkerkvoogd en J.M. Lokhorst (wethouder).

Deze foto is afkomstig uit de collectie van www.archiefeemland.nl en dateert van 1937.Deze foto is gemaakt door [Onbekend].

Perso(o)n(en) op de foto:
Beek, van, Essen, van, Fliert, van de, Ginkel, van, Lokhorst, Loon, van, Mourik, van, Taets van Amerongen, Wolleswinkel
Bijzonderheden:
Gepubliceerd in: "Renswoude, historie in foto's, 2001, nr. 85". Bij publicatie vermelden: Historische Vereniging Oud-Renswoude

Meer meldingen in deze omgeving

Binnenlands nieuws
Maandag 6-7-2026
Amerongen


112 melding
Donderdag 2-7-2026 om 23:26
Dwarsweg, Overberg

112 melding
Donderdag 2-7-2026 om 07:57
Kersweg, Amerongen

112 melding
Donderdag 2-7-2026 om 07:57
Kersweg, Amerongen

Binnenlands nieuws
Woensdag 1-7-2026
Amerongen



Meer nieuws in Amerongen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement