Een overzicht van prachtige historische foto's en ander oud beeldmateriaal gemaakt tussen 1750 en heden uit postcodegebied 3511LA.
Afbeelding van graffiti op een wand bij het Willemsviaduct langs de voormalige Catharijnebaan te Utrecht, met op de achtergrond de St.-Gertrudiskerk (Willemsplantsoen 2).
Overzicht van een gedeelte van de stad Utrecht, vanaf de toren van het 3e Administratiegebouw van de Nederlandse Spoorwegen (Moreelsepark 58), links op de voorgrond de St. Gertrudiskerk (Willemsplantsoen 2), rechts achter de huizen een gedeelte van de Mariaplaats tijdens opgravingen en op de achtergrond van links naar rechts: de toren van de Buurkerk en de Domkerk- en toren.
Interieur van de St.-Gertrudiskapel (Mariahoek 10) te Utrecht, gezien richting de doopkapel.N.B. De St.-Gertrudiskapel behoort hier bij het zalencentrum In de Driehoek (Willemsplantsoen 1c).
Interieur van de St.-Gertrudiskapel (Mariahoek 10) te Utrecht: ontmoetingscentrum.N.B. De St.-Gertrudiskapel behoort hier bij het zalencentrum In de Driehoek (Willemsplantsoen 1c).
Interieur van de St.-Gertrudiskapel (Mariahoek 10) te Utrecht: beeld van St. Willibrord.N.B. De St.-Gertrudiskapel behoort thans bij het zalencentrum In de Driehoek (Willemsplantsoen 1c).
Interieur van de St.-Gertrudiskapel (Mariahoek 10) te Utrecht, gezien richting het altaar.N.B. De St.-Gertrudiskapel behoort hier bij het zalencentrum In de Driehoek (Willemsplantsoen 1c).
Interieur van de St.-Gertrudiskapel (Mariahoek 10) te Utrecht: altaarstuk.N.B. De St.-Gertrudiskapel behoort hier bij het zalencentrum In de Driehoek (Willemsplantsoen 1c).
Interieur van de St.-Gertrudiskapel (Mariahoek 10) te Utrecht: beeld van St. Bonifacius.N.B. De St.-Gertrudiskapel behoort thans bij het zalencentrum In de Driehoek (Willemsplantsoen 1c).
Interieur van de St.-Gertrudiskapel (Mariahoek 10) te Utrecht: kroonluchter.N.B. De St.-Gertrudiskapel behoort hier bij het zalencentrum In de Driehoek (Willemsplantsoen 1c).
Interieur van de St.-Gertrudiskapel (Mariahoek 10) te Utrecht: plafondschildering boven de galerij.N.B. De St.-Gertrudiskapel behoort hier bij het zalencentrum In de Driehoek (Willemsplantsoen 1c).
Interieur van de St.-Gertrudiskapel (Mariahoek 10) te Utrecht: opschriften boven de galerij.N.B. De St.-Gertrudiskapel behoort hier bij het zalencentrum In de Driehoek (Willemsplantsoen 1c).
Interieur van de St.-Gertrudiskapel (Mariahoek 10) te Utrecht.N.B. De St.-Gertrudiskapel behoort hier bij het zalencentrum In de Driehoek (Willemsplantsoen 1c).
Interieur van de St.-Gertrudiskapel (Mariahoek 10) te Utrecht, met Mariabeeld.N.B. De St.-Gertrudiskapel behoort hier bij het zalencentrum In de Driehoek (Willemsplantsoen 1c).
Afbeelding van het slaan van damwanden bij het Willemsplantsoen te Utrecht, tijdens de aanleg van de spuikoker in verband met de demping van een gedeelte van de Stadsbuitengracht. Op de achtergrond de St.-Gertrudiskerk (Willemsplantsoen 2).
Gezicht op de Stadsbuitengracht te Utrecht, vanaf de Willemsbrug, met links de St.-Gertrudiskerk (Willemsplantsoen 2) en in het midden de eerste werkzaamheden ten behoeve van de aanleg van de spuikoker in verband met de demping van een gedeelte van de Stadsbuitengracht.
Afbeelding van het leggen van een zinker in de Stadsbuitengracht te Utrecht, ter hoogte van het Willemsplantsoen. Op de achtergrond de St.-Gertrudiskerk (Willemsplantsoen 2).
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Lange Elisabethstraat, Mariaplaats en omgeving
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG