Een overzicht van prachtige historische foto's en ander oud beeldmateriaal gemaakt tussen 1750 en heden uit postcodegebied 3512GG.
Gezicht op de voorgevells van de panden Oudkerkhof 13-hoger te Utrecht, vanaf de hoek van de Korte Minrebroederstraat.
Gezicht op het huis Oudkerkhof 2 te Utrecht met links de Korte Minrebroederstraat.
Gezicht op de, ten behoeve van de uitbreiding van het Stadhuis te slopen, huizen aan de zuidzijde van de Ganzenmarkt te Utrecht; links de Korte Minrebroederstraat.
Gezicht op de, ten behoeve van de uitbreiding van het Stadhuis, te slopen huizen aan de zuidzijde van de Ganzenmarkt te Utrecht; links de Korte Minrebroederstraat.
Gezicht op de, ten behoeve van de uitbreiding van het Stadhuis te slopen, huizen aan de Korte Minrebroederstraat te Utrecht, vanaf de Ganzenmarkt.
Gezicht in de Korte Minrebroederstraat te Utrecht met op de achtergrond de achtergevels van de, ten behoeve van de uitbreiding van het Stadhuis (links, Stasdhuisbrug 1) te slopen, huizen aan de Korte Minrebroederstraat.
Gezicht op de ingang van de garage aan de Korte Minrebroederstraat van de Afdeling Burgerzaken, in de nieuwe vleugel van het Stadhuis (Stadhuisbrug 1) te Utrecht.
Gezicht op de voor- en zijgevel aan de Korte Minrebroederstraat van de Afdeling Burgerzaken, in de nieuwe vleugel van het Stadhuis (Stadhuisbrug 1) te Utrecht.
Afbeelding van een groepje baldadige jongelui bij het beeld De Ambtenaar achter het Stadhuis aan de Korte Minrebroederstraat te Utrecht.N.B. De gebeurtenissen bij het beeld De Ambtenaar gebeurden in navolging van de ongeregeldheden bij Het Lieverdje in Amsterdam.
Afbeelding van de presentatie van drie nieuwe ambulances van de Utrechtse Gemeentelijke Geneeskundige en Gezondheidsdienst (G.G. en G.D.) in de Korte Minrebroederstraat te Utrecht, met 3e van links P.D. van Leeuwen (directeur van de G.G. en G.D.) en rechts van hem wethouder A.P.G. van Koningsbruggen van sociale zaken en volksgezondheid en chef-verpleger J. Brands.
Afbeelding van de drie nieuwe ambulances van de Utrechtse Gemeentelijke Geneeskundige en Gezondheidsdienst (G.G. en G.D.) in de Korte Minrebroederstraat te Utrecht.
Afbeelding van de beschilderde afvalbak op de Korte Minrebroederstraat bij het Stadhuis te Utrecht.N.B. Het beschilderen van afvalbakken vormt een onderdeel van het project 'Vergeet niet de hoekjes', bedacht door drie studenten van de HKU (Anke Straten, Fleur Mulder en Anne Melinga), en uitgevoerd door de illustratoren Philip Lindeman en Munir de Vries.
Gezicht op de verbouwing aan de achterzijde van het Stadhuis (Korte Minrebroederstraat) te Utrecht. Met op de voorgrond bouwborden met uitleg over de renovatie.
Gezicht op het hoekwinkelpand Ganzenmarkt (El Greco - Greek Fastfood) te Utrecht, vanaf de Korte Minrebroederstraat.
Afbeelding van de 'Klimaatboom Utrecht', geplant op 4 november 2009 op de Korte Minrebroederstraat achter het Stadhuis te Utrecht.
Afbeelding van het uitlegbordje bij de 'Klimaatboom Utrecht', die geplant is op 4 november 2009 op de Korte Minrebroederstraat achter het Stadhuis te Utrecht.
Gezicht op het plein aan de Korte Minrebroederstraat te Utrecht, vanaf de Ganzenmarkt, bij avond, tijdens winterse omstandigheden, met op de voorgrond een sneeuwpop.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Domplein, Neude, Janskerkhof
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG