Een overzicht van prachtige historische foto's en ander oud beeldmateriaal gemaakt tussen 1750 en heden uit postcodegebied 3512TA.
Gezicht in de entree van de onlangs geopende Albert Heijn Neude (Potterstraat 2) te Utrecht, met op de voorgrond de roltrappen van en naar het souterrain waar de supermarkt zich bevindt.
Gezicht op het winkelhoekpand Potterstraat 2 (Intersport Twinsport) te Utrecht, vanaf de Viebrug.
Gezicht op het gerestaureerde torentje van het winkelhoekpand Potterstraat 2 (Intersport Twinsport) te Utrecht, vanaf de Viebrug.
Groepsportret van Jeanne en Cor Köhler met hun orkest in Heck's Lunchroom (Potterstraat 2) te Utrecht. Zij treden daar op in het kader van de Lustrumfeesten 1936.
Gezicht op de verlichte Heck's Lunchroom (Potterstraat 2) te Utrecht, bij avond; rechts de Potterstraat.
Afbeelding van een lid van de B.S. (Binnenlandse Strijdkrachten) die een Duitse militair onder schot houdt in de Potterstraat te Utrecht, vermoedelijk, ten tijde van het schietincident bij chocolatier Van A. (Potterstraat 6?).
Gezicht op Heck's Lunchroom (Potterstraat 2) te Utrecht met rechts een deel van de achterzijde van het Hoofdpostkantoor (Neude 11).
Gezicht op de Oudegracht te Utrecht, vanaf het warenhuis Galeries Modernes, met op de voorgrond de Viebrug en rechts Ruteck's Lunchroom (Potterstraat 2).
Gezicht op de bevroren Oudegracht te Utrecht, vanaf het warenhuis Galeries Modernes, met op de voorgrond de Viebrug en rechts Ruteck's Lunchroom (Potterstraat 2).
Gezicht op de verlichte Heck's Lunchroom (Potterstraat 2) te Utrecht, vanaf de werf langs de Oudegracht, bij avond.
Gezicht op de voor- en zijgevel van Heck's Lunchroom (Potterstraat 2) te Utrecht.
Afbeelding van het orkest van Jeanne en Cor Köhler tijdens een optreden in Heck's Lunchroom (Potterstraat 2) ter gelegenheid van lustrumfeesten te Utrecht, juni 1936.
Gezicht op de voorgevels van de huizen Potterstraat 2 (links, Heck's Lunchroom)- 8 te Utrecht.
Gezicht op lunchroom en restaurant Ruteck's (Potterstraat 2) te Utrecht, met op de voorgrond de Viebrug over de Oudegracht.N.B. Het restaurant van Ruteck's aan de Potterstraat werd per 31 januari 1965 gesloten.
Gezicht in de Potterstraat te Utrecht, rechts een gedeelte van het Hoofdkantoor (Neude 11) links en links op de hoek Heck's Lunchroom (Potterstraat 2).
Gezicht op de Viebrug te Utrecht, met op de hoek Heck's Lunchroom (Potterstraat 2).
Interieur van Heck's Lunchroom (Potterstraat 2) te Utrecht.
Gezicht op de verlichte Heck's Lunchroom (Potterstraat 2) te Utrecht, bij avond, vanaf de werf langs de Oudegracht.
Gezicht in de Potterstraat te Utrecht met de huizen Potterstraat 1-hoger. Op de voorgrond links is een medewerker van de gemeentereiniging, een 'reteveger', bezig met het reinigen van de tramrails.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Breedstraat en Plompetorengracht en omgeving
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG