Een overzicht van prachtige historische foto's en ander oud beeldmateriaal gemaakt tussen 1750 en heden uit postcodegebied 3512XA.
Afbeelding van enkele jongens aan een tafel in een kamer in het Stads-Ambachtskinderhuis en Fundatie van de Vrijvrouwe van Renswoude (Agnietenstraat 3-5) te Utrecht.
Afbeelding van enkele meisjes in een speelkamer van het Stads-Ambachtskinderhuis en Fundatie van de Vrijvrouwe van Renswoude (Agnietenstraat 3-5) te Utrecht.
Interieur van het Centraal Museum (Agnietenstraat 1) te Utrecht: verdieping boven de voormalige refter van het St.-Agnietenklooster met beeldhouwwerken uit de collectie van het Aartsbischoppelijk museum.
Afbeeldingen van enkele meisjes bij het verlaten van het Stads-Ambachtskinderhuis en Fundatie van de Vrijvrouwe van Renswoude (Agnietenstraat 3-5) te Utrecht.
Afbeelding van burgemeester jhr. mr. C.J.A. de Ranitz tijdens de opening van de tentoonstelling "Kunst uit Utrecht" in het Centraal Museum (Agnietenstraat 1) te Utrecht, met links een schilderij van Otto Prinsen.
Afbeelding van de voorbereidingen van de tentoonstelling Nederlandse Beeldhouwkunst '64-'69 in de tuin van het Centraal Museum (Agnietenstraat 1) te Utrecht.
Gezicht in een zaal van het Centraal Museum (Agnietenstraat 1) te Utrecht met enkele tentoongestelde objecten op de tentoonstelling Oude Kunst uit particulier bezit in Stad en Provincie die werd georganiseerd ter gelegenheid van het 100- jarig bestaan van het Stedelijk Museum van Oudheden.N.B. De tentoonstelling werd gehouden van 2 juli t/m 15 september 1938. De collectie van het Stedelijk Museum is één van de collecties die sinds 1921 werden ondergebracht in het Centraal Museum.
Afbeelding van enkele tentoongestelde objecten op de tentoonstelling Oude Kunst uit particulier bezit in Stad en Provincie, in het Centraal Museum (Agnietenstraat 1) te Utrecht, die werd georganiseerd ter gelegenheid van het 100- jarig bestaan van het Stedelijk Museum van Oudheden.N.B. De tentoonstelling werd gehouden van 2 juli t/m 15 september 1938. De collectie van het Stedelijk Museum is één van de collecties die sinds 1921 werden ondergebracht in het Centraal Museum.
Afbeelding van een vitrine met enkele tentoongestelde objecten op de tentoonstelling Oude Kunst uit particulier bezit in Stad en Provincie, in het Centraal Museum (Agnietenstraat 1) te Utrecht, die werd georganiseerd ter gelegenheid van het 100- jarig bestaan van het Stedelijk Museum van Oudheden.N.B. De tentoonstelling werd gehouden van 2 juli t/m 15 september 1938. De collectie van het Stedelijk Museum is één van de collecties die sinds 1921 werden ondergebracht in het Centraal Museum.
Afbeelding van een geschilderd portret van een man, onderdeel van de tentoonstelling Oude Kunst uit particulier bezit in Stad en Provincie die in het Centraal Museum (Agnietenstraat 1) te Utrecht werd georganiseerd ter gelegenheid van het 100- jarig bestaan van het Stedelijk Museum van Oudheden.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Lange Nieuwstraat en omgeving
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG