Een overzicht van prachtige historische foto's en ander oud beeldmateriaal gemaakt tussen 1750 en heden uit postcodegebied 3514AR.
Gezicht in de Adelaarstraat te Utrecht, vanaf de Stenenbrug, met rechts de voorgevels van de panden Bemuurde Weerd O.Z. 44 en Bemuurde Weerd O.Z. 45. Op de achtergrond de molen Rijn en Zon (Adelaarstraat 30).
Gezicht op de muurschildering 'Ducdalf met schepen' op de zijgevel van het pand Bemuurde Weerd O.Z. 41 aan de Adelaarstraat te Utrecht.N.B. Opgezet door Anne & Louis Boer & Looyschelder; op de helft van het project ging het duo Boer & Looyschelder uit elkaar. Het werk is afgemaakt en gesigneerd door Boer.
Afbeelding van de opnieuw geschilderde muurschildering "Ducdalf met schepen" op de zijgevel van het hoekhuis Bemuurde Weerd O.Z. 45 te Utrecht.
Afbeelding van de (verweerde) muurschildering "Ducdalf met schepen" op de aan de Adelaarstraat gelegen zijgevel van het huis Bemuurde Weerd O.Z. 45 te Utrecht.
Afbeelding van de muurschildering "Ducdalf met schepen" op de aan de Adelaarstraat gelegen zijgevel van het huis Bemuurde Weerd O.Z. 45 te Utrecht.
Afbeelding van Ton en Aletta Kolsteeg in hun slijterij 't Sluisje (Bemuurde Weerd O.Z. 41) te Utrecht.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Lauwerecht
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG