Een overzicht van prachtige historische foto's en ander oud beeldmateriaal gemaakt tussen 1750 en heden uit postcodegebied 3551EJ.
Gezicht op het spoor door het poortje in de voormalige wagenmakerij van de Nederlandse Spoorwegen (2e Daalsedijk 6) te Utrecht. Rechts de restanten van het inmiddels grotendeels gesloopte gedeelte uit 1908 (voormalige wagenmakerij) en rechts het gedeelte uit 1892 (hier in gebruik bij Thuiszorgwinkel Vitaal).
Gezicht op het voormalige terrein van Electrorail N.V. (2e Daalsedijk 6) te Utrecht, met in het midden de plaats van de inmiddels opgebroken sporen. Rechts enkele verkommerende rijtuigen van de Bergland Expres en op de achtergrond de spoorlijn naar Amersfoort.
Gezicht op de sheddaken van de voormalige wagenmakerij van de Nederlandse Spoorwegen (2e Daalsedijk 6) te Utrecht, hier in gebruik bij Thuiszorgwinkel Vitaal.
Gezicht op het terrein van Electrorail N.V. (2e Daalsedijk 6) te Utrecht, tijdens de sloop van een deel van de gebouwen.
Gezicht op het terrein van de wisselbouwwerkplaats van Voestalpine WBN (2e Daalsedijk 14) te Utrecht.
Gezicht op het restant van de grotendeels gesloopte, voormalige wagenmakerij van de Nederlandse Spoorwegen uit 1908 (2e Daalsedijk 6, later in gebruik bij Electrorail N.V.) te Utrecht.
Gezicht op de achterzijde van de voormalige wagenmakerij van de Nederlandse Spoorwegen (2e Daalsedijk 6) te Utrecht, hier in gebruik bij Thuiszorgwinkel Vitaal.
Gezicht op het gebouw van Thuiszorgwinkel Vitaal (voormalige wagenmakerij van de Nederlandse Spoorwegen, 2e Daalsedijk 6) te Utrecht.
Gezicht op het opslagterrein van de Bovenbouwwerkplaats van de Nederlandse Spoorwegen (2e Daalsedijk 14) te Utrecht, gezien vanaf de Seringstraat.
Gezicht op de voorgevels van de panden 2e Daalsedijk 16-hoger te Utrecht.
Gezicht op de toegang naar het Bureau Gevonden Voorwerpen van de N.S. (2e Daalsedijk 4) te Utrecht.
Gezicht op het gebouw 2e Daalsedijk 6 te Utrecht waarin de showroom van Art of Living is gevestigd.
Interieur van de Machinefabriek Utrecht (2e Daalsedijk 12) te Utrecht: enkele machines.
Gezicht op het terrein en de gebouwen van de voormalige Bovenbouwwerkplaats van N.S. (2e Daalsedijk 14) te Utrecht.
Gezicht op het terrein en de gebouwen van de voormalige Bovenbouwwerkplaats van N.S. (2e Daalsedijk 14) te Utrecht. Links de spoorlijn Amsterdam-Utrecht.
Gezicht op de voormalige lijnwerkplaats van de N.S. (2e Daalsedijk 6) te Utrecht.N.B. De werkplaats stond ook bekend als de HTMU-loods (Herstelpunt Tractie en Materieel Utrecht).
Gezicht op het verlaten terrein van de vroegere wisselbouwwerkplaats van N.S. (2e Daalsedijk 14) te Utrecht.
Gezicht op een gedeelte van de vroegere wagenmakerij van de Nederlandse Spoorwegen (2e Daalsedijk 6) te Utrecht.
Gezicht op het poortje in een van de gebouwen van de vroegere wagenmakerij van de Nederlandse Spoorwegen (2e Daalsedijk 6) te Utrecht.
Gezicht op de voorgevel van het bedrijfspand van Bruinsma Verkeersopleidingen bij het oefenterrein aan de 2e Daalsedijk 4 te Utrecht. Met bovenlangs de gevel veel graffiti.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor 2e Daalsebuurt en omgeving
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG