Een overzicht van prachtige historische foto's en ander oud beeldmateriaal gemaakt tussen 1750 en heden uit postcodegebied 3811EB.
Topgevels van de Mooierstraat in kinderwinkelcentrum Het DrakenNest.
Het postkantoor aan de Kortegracht, hoek Mooierstraat (links).
Het postkantoor aan de Kortegracht 7. Links, voor de Mooierstraat, nr. 9. Rechts nr. 5, 3 en 1.
De Kortegracht, richting Muurhuizen. Geheel rechts een deel van het postkantoor op nr. 7. Daarnaast - voorbij de Mooierstraat - nrs. 9, 9-I, 11, 15 enz. (huidige nummering). In het midden Muurhuizen 23.
TWEE FOTO'S: de zuidelijke zijde van de Onze-Lieve-Vrouwetoren, met daarvoor de Langestraat. Links de achtergevel van Langestraat 9. Het hoge huis rechts is nr. 16. De huisjes op de voorgrond staan aan of nabij de Mooierstraat. Opname vanuit een van de Muurhuizen.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Mooierstraat
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG