Oud beeldmateriaal uit postcodegebied 3811EB

Een overzicht van prachtige historische foto's en ander oud beeldmateriaal gemaakt tussen 1750 en heden uit postcodegebied 3811EB.

Filter Filter

Donderdag 20 oktober 2022

Foto Mooierstraat te Amersfoort
2001-03-16

Topgevels van de Mooierstraat in kinderwinkelcentrum Het DrakenNest.

Woensdag 19 oktober 2022

Foto Mooierstraat te Amersfoort
1932-08

Het postkantoor aan de Kortegracht, hoek Mooierstraat (links).

Foto Mooierstraat te Amersfoort
1900

Het postkantoor aan de Kortegracht 7. Links, voor de Mooierstraat, nr. 9. Rechts nr. 5, 3 en 1.

Foto Mooierstraat te Amersfoort
1907

De Kortegracht, richting Muurhuizen. Geheel rechts een deel van het postkantoor op nr. 7. Daarnaast - voorbij de Mooierstraat - nrs. 9, 9-I, 11, 15 enz. (huidige nummering). In het midden Muurhuizen 23.

Foto Mooierstraat te Amersfoort
1951

TWEE FOTO'S: de zuidelijke zijde van de Onze-Lieve-Vrouwetoren, met daarvoor de Langestraat. Links de achtergevel van Langestraat 9. Het hoge huis rechts is nr. 16. De huisjes op de voorgrond staan aan of nabij de Mooierstraat. Opname vanuit een van de Muurhuizen.

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Mooierstraat

Instellen

Buurten in Stadskern

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement