Een overzicht van prachtige historische foto's en ander oud beeldmateriaal gemaakt tussen 1750 en heden uit postcodegebied 3818GT.
Dr. J.P. Heijelaan 6. Villa Arioso uit 1937, van bekend Nederlands architect. Ramen tuinzijde.
Dr. J.P. Heijelaan 4. Villa "De Wachter" uit 1927. Vijver in achtertuin.
Dr. J.P. Heijelaan 4. Villa "De Wachter" uit 1927. Pergola.
Dr. J.P. Heijelaan 4. Villa "De Wachter" uit 1927. Het tennishuisje.
Dr. J.P. Heijelaan 6. Villa Arioso uit 1937, van bekend Nederlands architect. Interieuropname deurpartij.
Dr. J.P. Heijelaan 4. Villa "De Wachter" uit 1927. Het pand is van grote architectuurhistorische betekenis en is van een bekend Nederlandse architect. Goed voorbeeld van de Amsterdamse School door gebruik van blokvormige volumes, de ronde trappartij met verticaal metselwerk, de gevelindeling met siermetselwerk en rollagen en de halfronde erker.
Dr. J.P. Heijelaan 6. Villa Arioso uit 1937, van bekend Nederlands architect. Twee bouwlagen van creme geschilderde bakstenen, vormgegeven door middel van blokvormige volumes van verschillende hoogtes met platte daken. De voorgevel heeft een gesloten karakter door kleine, rechthoekige vensters. Ingangspartij onder luifel.
Dr. J.P. Heijelaan 2. Linker deel van villa "De Wachter" uit 1927. Het pand is van grote architectuurhistorische betekenis en is van een bekend Nederlandse architect. Goed voorbeeld van de Amsterdamse School door gebruik van blokvormige volumes, de gevelindeling met siermetselwerk en rollagen en de ingang onder een brede luifel.
Dr. J.P. Heijelaan 4. Rechter deel van villa "De Wachter" uit 1927. Het pand is van grote architectuurhistorische betekenis en is van een bekend Nederlandse architect. Goed voorbeeld van de Amsterdamse School door gebruik van blokvormige volumes, de ronde trappartij met verticaal metselwerk, de gevelindeling met siermetselwerk en rollagen en de halfronde erker.
Dr. J.P. Heijelaan 6. Villa uit 1937 van bekend Nederlands architect. Twee bouwlagen van creme geschilderde bakstenen, vorm gegeven door middel van blokvormige volumes van verschillende hoogtes met platte daken. De voorgevel heeft een gesloten karakter door kleine, rechthoekige vensters. Ingangspartij onder luifel.
Dr. J.P. Heijelaan 6.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Klein Zwitserland
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG