Een overzicht van prachtige historische foto's en ander oud beeldmateriaal gemaakt tussen 1750 en heden uit postcodegebied 3958CH.
Gezicht op de oostzijde van De Hof te Amerongen uit het noordwesten, met links het huis Lievendael (Hof 6-10) en de St. Andrieskerk.
Gezicht op de westzijde van De Hof te Amerongen uit het zuiden, met links de voorgevel van het huis De Hof 11.
Gezicht op de De Hof met de St. Andrieskerk te Amerongen uit het noordwesten.
Gezicht op de noordwestzijde van de De Hof met het gemeentehuis te Amerongen uit het zuidoosten.
Interieur van de St. Andrieskerk (Hof 16) te Amerongen: rouwborden in het koor.
Interieur van de St. Andrieskerk (Hof 16) te Amerongen: grafmonument van G. van Reede en zijn vrouw in het koor.
Gezicht op de St. Andrieskerk (Hof 16) te Amerongen, tijdens de restauratie.
Afbeelding van de beelden van het grafmonument van G. van Reede en zijn vrouw in de St. Andrieskerk (Hof 16) te Amerongen.
Gezicht op de Hof te Amerongen, met links de St. Andrieskerk.
Gezicht op de Hof te Amerongen uit het noorden; met rechts de stoep van het gemeentehuis.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Amerongen
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG