Een overzicht van prachtige historische foto's en ander oud beeldmateriaal gemaakt tussen 1750 en heden uit postcodegebied 7891TH.
Turfwinning in het zogeheten Amsterdamse Veld tussen Klazienaveen en Weiteveen. Drie werknemers rusten even uit in het houten hokje.
Werkzaamheden bij de turfwinning in het zogeheten Amsterdamse Veld tussen Klazienaveen en Weiteveen.
Op de achtergrond een gedeelte van een machine welke gebruikt wordt voor de turfwinning in het zogeheten Amsterdamse Veld tussen Klazienaveen en Weiteveen. Op de voorgrond zitten twee werknemers in een houten hokje even te pauzeren.
Twee werknemers kijken vanuit hun schafthokje naar een machine, welke gebruikt wordt voor de turfwinning in het zogeheten Amsterdamse Veld tussen Klazienaveen en Weiteveen.
Turfwinning in het zogeheten Amsterdamse Veld tussen Klazienaveen en Weiteveen. Twee werknemers zitten even te pauzeren in de schaftkeet.
Turfwinning in het zogeheten Amsterdamse Veld tussen Klazienaveen en Weiteveen. Rechts zit een werknemer in een schaftkeet.
Een bescheiden ceremonie in het zogeheten Amsterdamsche Veld tussen Klazienaveen en Weiteveen. Dit vanwege de stopzetting van de turfwinning in Nederland. Drie heren strijken met iets in hun handen over de turven. Links de Commissaris van de Koningin te Drenthe de heer Wim Meijer.
Turfwinning in het zogeheten Amsterdamse Veld tussen Klazienaveen en Weiteveen. Op de voorgrond is een werknemer bezig de turven met een stok te bewerken.
Turfwinning in het zogeheten Amsterdamse Veld tussen Klazienaveen en Weiteveen. Twee werknemers zijn aan het pauzeren in de schaftkeet.
Werkzaamheden bij de turfwinning in het zogeheten Amsterdamse Veld tussen Klazienaveen en Weiteveen. Drie werknemers rusten even uit in het houten hokje links op de foto.
Een werknemer is bezig wat brandstof bij te tanken in een machine die gebruikt wordt voor de turfwinning in het zogeheten Amsterdamse Veld tussen Klazienaveen en Weiteveen.
Links zitten en staan drie werknemers in een houten hokje. Rechts een machine die gebruikt wordt voor de turfwinning in het zogeheten Amsterdamse Veld tussen Klazienaveen en Weiteveen.
Een bescheiden ceremonie in het zogeheten Amsterdamsche Veld tussen Klazienaveen en Weiteveen. Dit vanwege de stopzetting van de turfwinning in Nederland. Op de voorgrond met zonnebril de Commissaris van de Koningin te Drenthe de heer Meijer, met in zijn linker hand een drankje.
Een bescheiden ceremonie in het zogeheten Amsterdamsche Veld tussen Klazienaveen en Weiteveen. Dit vanwege de stopzetting van de turfwinning in Nederland. Op de voorgrond met zonnebril de Commissaris van de Koningin te Drenthe de heer Meijer, met in zijn rechter hand een drankje.
Links een gedeelte van een machine welke gebruikt wordt voor de turfwinning in het zogeheten Amsterdamse Veld tussen Klazienaveen en Weiteveen. Rechts twee werknemers die even pauze hebben.
Turfwinning in het zogeheten Amsterdamse Veld tussen Klazienaveen en Weiteveen.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Verspreide huizen Klazienaveen
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG