Een overzicht van prachtige historische foto's en ander oud beeldmateriaal gemaakt tussen 1750 en heden uit postcodegebied 9781TH.
De inundatie van het westelijk gedeelte van de gemeente Bedum Gezicht vanaf Westerdijkshorn richting Bedum.
Inundatie door de Duitsers. Foto genomen vanaf de dijk van Oude Ae. Links boerderij Oostinga, midden Oosterhoff en rechts Staal.
Torenhoeve, eerdere bewoner Willem de Boer, nu Peter Hellinga.
Een schoorsteenkap met NSB-leuzen die met de steel van een kwast in de natte verf zijn aangebracht. De kap meet ongeveer 90x90 cm. met een opstaande buis waar de schoorsteenpijp doorliep
Gevelsteen boerderij Oosterhoff Westerdijkshorn 11
Terpstra, Guitze gehuwd met Doetje Postma links. Kinderen: Aaltje, Lukje, Siemen, Egbert en Hendrikje.
Toren Westerdijkshorn, rechts De Torenhoeve, pastorieboerderij
de Oude en Nieuwe AE bij de Kruising met het Wetsingermaar
boerderij Oosterhoff Westerdijkshorn. Hooien
Brug over de Oude en Nieuwe AE bij fietspad bij Westerdijkshorn
Toren en kerkhof Westerdijkshorn
Terpstra, Guitze Terpstra, gehuwd met Doetje Postma. Op de foto hun kinderen en kleinkinderen.
de Oude en Nieuwe AE bij fietspad bij Westerdijkshorn
Boerderij Oosterhoff nummer 11. Cor van den Bogert, die als vriend van Sieuwke Oosterhoff hielp bij landbouwwerkzaamheden van de fam J.T. Oosterhoff-van Dijk en kinderen.
Toren Westerdijkshorn
Westerdijkshorn 32 : boerderij van het kop-hals-romptype
Westerdijkshorn : toren : noord- en westzijde
Bedum : Westerdijkshorn : toren : westzijde het onderste deel : in verval
Westerdijkshorn : dorpsgezicht. Foto van een gewassen tekening van Riekele Prins
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Verspreide huizen Bedum
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG