Een overzicht van prachtige historische foto's en ander oud beeldmateriaal gemaakt tussen 1750 en heden uit postcodegebied 9784PC.
Fam Boer Jantje
volksvermaak met o.a. Titia Mekkes
Commité onafhankelijkheidsfeesten Noordwolde
100-jarig bestaan carrosseriefabriek Bulthuis met Fam. Boer
Familie Harm Nienhuis
Vereniging Noordwolde
Optocht Onafhankelijkheidsfeesten
Schoolklas Openbare lagere school
Herv. vrouwenvereniging uit Noordwolde en zij hadden een uitstapje naar Laag Zuthen (bij Zwolle) in de zomer van 1959. Staand achter v.l.n.r. Dinie Land-Lijnema, mw. Laninga, mw. de Boer, mevr. Bouwman, Lien Bulthuis-Aalfs, en de chauffeur van de bus. 2e rij: Titie Boer, Ké Woldring, mw. Carsouw, ?, mw. de Groot, mw. van der Werf, Geessien Bazuin- van Huis, Dinie Zuideveld-Mekkes. Voorste rij v.l.n.r. Klaaske Vaatstra, mevr. Dijkema, Lies Westra, Griet Sprenger, mevr. Verdenius en Hilje Oosterbeek.
Fam. Mekkes?
Titia Smit-Mekkes en Sien Mekkes aan het spinnewiel
personeel carrosseriefabriek Bulthuis
Bruidspaar Klaas Boer en Marie
Boeskoolwagen van Grietinus Zuideveld. Wim Zuideveld en knecht Henk van Gennep
Penning Ter gelegenheid van de onafhankelijksdag. Uitgereikt aan de leden van de feestcommissie, in dit geval aan Jacob de Blécourt. Op de achterkant de landing van Willen I bij Scheveningen op 30 nov. 1913. Langs de rand staat de tekst: 30e van SLACHTMAAND 1813. AANKOMST KONING WILLEM I TE SCHEVENINGEN.
Hervormde kerk, de restauratie van het orgel uit 1640 door Mense Ruiter orgelmakers
Jantje Blok en dochter Aaltje de Boer.
Fam Boer
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Noordwolde
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG