Een overzicht van prachtige historische foto's en ander oud beeldmateriaal gemaakt tussen 1750 en heden uit postcodegebied 9934BW.
Delfzijl (haven) : Havencommissie poseert met enkele leden van Gedeputeerde Staten. V.l.n.r. : Scheltema (griffier), Fockema-Andrea (C.d.K.), Voslamber (havenmeester), Van Geuns (secretaris-havencomm.), U.G. Schilthuis (voorzitter haven- comm.)
Delfzijl (haven) : Boeg van de driemastbark Pieter A. Koerts. Links liggen enkele andere schepen voor anker
Vennenplein oostzijde : met Vennenflat : gezien naar het zuiden
Eems : Neptunusfeesten : zeilwedstrijd tjalken
Delfzijl : luchtfoto van de haven tijdens de aanleg van het Nieuwe Hoofdwatergemaal
Delfzijl : jachthaven met diverse afgemeerde boten.
Delfzijl (haven) : Zeilwedstrijd op de Eems op Tweede Pinksterdag
Delfzijl : bevrijding 1945. Vernielde kranen in de haven : verwoestingen
Delfzijl haven : luchtfoto : met industrie, Farmsum, Weiwerd, Heveskes en Oterdum : Oosterhoek
Delfzijl (haven) : Werkzaamheden t.b.v. het gemaal te Delfzijl. Dempen van het Scharmerzijl. Een dragline verplaatst zandzakken
Zeebadweg : Zeeaquarium : noordzee-vissen
Binnenschip in de haven van Defzijl
Delfzijl : tewaterlating van de reddingsboot "Bernard van Leer" van de KNZHRM op de scheepswerf van de gebr. Niestern
Delfzijl : Molen Adam aan de Molenberg
Delfzijl : jachthaven. Zeilboten liggen afgemeerd aan steiger.
Delfzijl : Twee zijlen in de Delf (Damsterdiep). De oorsprong van Delfzijl. Rechts het zijlvestershuis
Delfzijl (haven) : Leegstorten van bakken chilisalpeter boven een in de luiken van het dak van een loods aangebrachte trechter
Delfzijl : Messen, sabels en helmen liggen uitgestald in het oorlogsmuseum
Delfzijl : Houtzagerij de Nijverheid, aan het Damsterdiep
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Delfzijl-Centrum
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG