Oud beeldmateriaal uit postcodegebied 9979XS

Een overzicht van prachtige historische foto's en ander oud beeldmateriaal gemaakt tussen 1750 en heden uit postcodegebied 9979XS.

Filter Filter

Vrijdag 5 mei 2023

Foto Dijkweg te Eemshaven
2007-02

Deze foto maakt deel uit van een serie die de uitbreiding van de haven in beeld brengt. Bouw kade Beatrixhaven

Foto Dijkweg te Eemshaven
2013

Pier voor Loodsboten enz.

Foto Dijkweg te Eemshaven
2013-06-15

Een treinstel getrokken door een stoomlocomotief van de VSM

Foto Dijkweg te Eemshaven
12-12-2009

Pasagierstrein in de Eemshaven

Foto Dijkweg te Eemshaven
1996

Het cruiseschip de Galaxy

Foto Dijkweg te Eemshaven
2012

Luchtfoto gedeelte haven, rechts onder opslagtanks Vopak

Foto Dijkweg te Eemshaven
22-11-2014

Bouwrijp maken van het terrein waar een datacentrum van google wordt gebouwd

Foto Dijkweg te Eemshaven
2009-03-09

Gezicht vanaf de kade naar de Moutfabriek

Foto Dijkweg te Eemshaven
2007-04

Deze foto maakt deel uit van een serie die de uitbreiding van de haven in beeld brengt.

Foto Dijkweg te Eemshaven
2007-12-19

Bouw terminal AG Ems

Foto Dijkweg te Eemshaven
1970

Plan Eemshaven. De heer Theo van der Burg geeft uitleg

Foto Dijkweg te Eemshaven
2009-10-25

Afgedankte defensiematerieel wordt per trein naar de Eemshaven vervoerd, waarna het wordt verscheept

Foto Dijkweg te Eemshaven
2010-06-22

Aankomst in de Eemshaven van het eerste betonijzer voor de bouw van de electriciteitscentrales. Het komt van de Arcelor ijzergieterij te Rodange in Luxemburg

Foto Dijkweg te Eemshaven
2008-10-08

Woensdag 8 oktober is de eer aan burgemeester Marijke van Beek om het officiƫle startsein te geven voor de uitbreiding van de Beatrixhaven in de gemeente Eemsmond. In april van dit jaar opende Koningin Beatrix de haven. Groningen Seaports heeft eerder dan verwacht besloten om de Beatrixhaven uit te breiden, omdat er een toenemende vraag is naar locaties in de haven. Burgemeester Marijke van Beek slaat de eerste paal als start voor de verlenging van de kade met 300 meter. De Beatrixhaven ligt in het hart van de Eemshaven. De haven heeft vooral als doel om het scheepvaartverkeer richting de Noord-Europese havens te bevorderen.

Foto Dijkweg te Eemshaven
1984

Heiwerkzaamheden voor de bouw van de nieuwe kademuur

Foto Dijkweg te Eemshaven
2009-10-22

Rangeerdeel militairvervoer. Het betreft militair materieel van het Engelse leger, dat verscheept wordt vanuit de Eemshaven

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Eemshavengebied

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement